Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen. Meg azért is mert még nem szedtem szét, nincs kedvem bajlódni az idomokkal
A pecsét miatt kell?
2008. Augusztus 17. Vasárnap:
Résztvevők:
1, Syrus
2, Tutis
3, kykee
4, baripeti (80 %)


2008. Augusztus 24. Vasárnap
Résztvevők:
1, Syrus
2, Tutis
3, kykee
4, baripeti (80 %)
5. Motopityu

Mindenki írja be magát oda ahova neki jobb lenne..


Útvonal:Pest-Fehérvár-Almádi(itt ebéd)-Veszprém-Zirc-Bakonybél-Pápa-Devecser-Tapolca-Zánk


a-Tihany(rege cukrászda,csodálatos panoráma nyilik a Balatonra)-almádi-fehérvár-pest!Ez eddig egy elsődleges elképzelés,tökéletes utak,jó kanyargós részekkel!menetidő kb5óra 55 perc!
Gyülekező a Pesti Agip kúton 9órakkor
garis a motor, így most el kell vinnem szervízbe..
Amargóhoz megyek péntek reggel. Itt van a melóhely közelében.. Sipi ajánlásával
Ezért már csak 3 gömb fagyival lóg
Nívó? ? ?
Csináld meg magad, az a biztos.
Egyeztessünk kinek jó!Többség ereje lesz ismét a döntő a túra időpontjával kapcsolatban!
Ami 24.ike mellett szól az az,hogy már nem lesz akkora forgalom az utakon!


A táv,kb 400km,és a fehérvari Shell benzinkútra elmegyek elétek!
hívd fel a Blackmotors-t.
Na srácok most mondjatok okosat!
1000-es szervízre kellene vinnem a vasat, hollós meg be van táblázva.
mondjatok már please jó szervízt ahova be tudom tolni a héten..

Ja és gondolom nem gáz hogyha a többi szervízt nem ott csinálom.. Vagy igen?
nem jellemző, hogy 200 felett járkáljak, én inkább kanyarogni szeretek. 170-nél még nem zavaró, ez a lényeg, a felett meg majd kibírom egyszer-egyszer.
Ja,és a kár nem tudom mekkora az Aprilia-ba, mert még nem jutottam oda, hogy szétszedjem, de vagy még ma, vagy holnap megnézem, mekkora lett a kár!
Csáó Syrus!

A segítség 21:15 körül ért oda,úgyhogy haza is értem 22:45 körül!Tuti volt!De szerencsére épségben hazaértünk!
ja! én vékony vagyok, de 200 fölött akkor azért még lapítottam magamon
ebben a szóban minden benne van: kibírható
na a lényeg h mindenki elégedett gyerek bár lehetne piros a motorod, akkor nem kéne fényeztetnem mert így azért hasznosabb mint szép
Hoj, a 200 is kibírható, és a sisakom csendesebb mint valaha
Legyen 17.én is és 24.-én is
Még talán nekem is jobb a 24.-e, mert akkor jönnének még velem..
Szia!
Nékem is a 24.-e a jó!
nekem legközelebb csak szeptemberben jó
Tudom, h a többség dönt az időponot illetően. De............. senki nem válaszolt, h 1 héttel később 24 én
jó - e Nektek. Ha Nektek belefér mehetünk 24 én is
Nos,ha mindenkinek megfelel,akkor 2008. Augusztus 17. Vasárnap!



Résztvevők:
1, Syrus
2, Tutis
3, kykee
4, baripeti (80 %)


Útvonal:Pest-Fehérvár-Almádi(itt ebéd)-Veszprém-Zirc-Bakonybél-Pápa-Devecser-Tapolca-Zánk

a-Tihany(rege cukrászda,csodálatos panoráma nyilik a Balatonra)-almádi-fehérvár-pest!Ez eddig egy elsődleges elképzelés,tökéletes utak,jó kanyargós részekkel!menetidő kb5óra 55 perc!
Gyülekező a Pesti Agip kúton 9órakkor
Nekem ne mosson le senki, semmit....majd én!
Tárazz be ! Mosattam a kocsit a jó múltkorában. A 3 srác beszélgett egy mercis csávót szidtak : ,,
a köcsög még borravalót sem tud adni. Nehogy legközelebb beletegyek a szivacsba egy kis ,,poliranyagot,,
( fémpénz ). ,, Igen csak elkerekedett a szemem, de az övék is amikor észrevették,h hallom kedves párbeszédjüket.