Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mijaz Mekfláj? Nyuszi vagy
ne is
Köszi..
Határozott nem Ez nem lesz keróztatva soha
Gratulálok a mocihoz!
majd kerózhatok vele?
Szia Fndi!

Köszi az infót!Akkor hétfőn keresem!Remélem akkor gyorsan meglesz!Megúsztad,hogy átvegyem a kipufogódat!
MotoPityu 06205539325
A másik dolog a hétvégi túra. 28 as km t akartam írni, elnézést. 1 a lényeg 2/a n kifelé a legelső benzinkútnál
shell találkoznánk. 08:30 ig bezárólag. Ott megbeszélhetnénk, h az 500 km ++ vagy a kb 250 km es rövidebb szakaszt válasszuk. Én és Syrus6 ott leszünk, ha nem esik az eső. Akinek van ideje és kedve az jöjjön vasárnap.
HI. Itt az igért cikk. Arra lennék kiváncsi, h mi a véleményetek, mert 1., Kereszteződésben nem előznék balról
2., 1 rendőr ismerős simán a motorost hozta ki hibásnak, gondolom azóta már megvilágosódott. Nekem ez
egy teljesen új megközelítés,de fel lehet fogni hiányosságnak is.
az a 25. km-nél van nagyjából.
Kuksimano
beszéltem az emberrel, azt mondta hétfőtől be van kapcsolva a telója, és még azt is mondta hogy 5 garnitúra kipuhoz vágatta ki lézerrel az alkatraszokat úgy hogy pikk pakk meglehet.
valszeg igen
38. km? nem a dunakeszi pihenőhely nevezetű kútra gondoltok?
én még nem tudom 100-ra, hogy megyek úgyhogy az enyémmel nem érsz semmit.
ok , de ha valami valtozik honnan fogom tudni?
valaki adhatna egy telefonszamot...
a számát nézd már meg.
2/a -n Shell kút, 38. km. 8 óra és 8.30 között.
Nemtudom..De tegnap felhívott, mert van a nevében egy hírdetés az apróban, ami fikázza..Azt hitte én adtam fel. Mondom kiscsákó én nem alacsonyodok le hozzád, nyomozd ki hogy ki volt..
Gyerekek engem is irjatok fel
A vasarnap reggeli talalka pontos helye es idopontja merre lesz, kit lehet hivni? Nekem ma delig van netem.

JELENTKEZŐK:
1. Motopityu
2. Syrus
3. Maci 80 %
4. kuksimano
5. Lotto
tutis, nézd már meg a gumis fórumban száguldás néven írót, ez nem a keszthelyi gyerek?
Köszi mindenkinek!
nem tűnök el a fórumról, ez az én otthonom
Tutis Gratula a gépsárkányhoz!

Széles utat, gumi fákat....
igen! az a kis X ide vagy oda
Gyönyörű! Gratula Tutis!
1 ébként jó reggelt !
azért a fórumból nem eltűnni ám