Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a titkárom már várni fog benneteket
föl le mentek nem hiszem hogy siettek bárintettek.Csak gondoltam hátha betévednek ide az illetők
Nene dehogyis!!!nem nektek írtam!!!!annak a két GSR esnek!!!
Ne általánosits! mi biztos megálltunk volna! ez most sértésnek vegyük?mindenki melózik vért izzadva a GSRt is csak reggel meg este látjuk,munkából jövet-menet és nem voltunk Visegrád felé!azok nincsenek itt ezen a topicon,vagy nagyon nagyon siettek!
Mondjuk azt is hihették hogy csak "pihenünk" de le volt véve az ülés meg a sisakokat is leraktuk a földre és ott nézegettük a moccot mi lelhette.aztán csak be indult
szasz kyk.ma nekm sm yo,dolg.holn taln bár holn is dolg.
meg mindg dolg.
amgy összehzzuk.
jécckát.holnp tlizunk tt.
Akkor azt is tudod,hogy már 10hónappal el vagy MARADVA!az tesók között is egy kiló!holnap reggel pótóld ezt,különben meg fog látogatni DoN DoC Vito!Ő már nem kérdez........
álljanak elő a bűnösök
sziasztok.Ma láttam két GSR-t a szerpentinen visegrád felé.mindenesetre kösz hogy megáltatok segíteni csalódtam bennetek
Na akkor vmi bátor GSR-es jönn a pénteki Kiskunlacházi túrára?
rendben
Te kitaláltad ezt a topicot és én meg beszedem tőled a havidíjat és elköltjük a KLÁNnal!
DON DODY! haza értél már a szép "új"mobiloddal?
vágod mááá,nem vagyol Te hüle.............
Tagsági díj
ja, hogy az internetért ?

okosba" van az is
DOC!
mi van tízsvír,merre vagy?TL topic?


de miért kellene fizetnem ?
5032
KAMMEDRA,nem eszem meg,most ettem pizzát,nem vagyok éhes!
............és mi azzal a baj,föleg hogy havonta csak max 10.000.-hufot fizetől érte!nincs lottyancs ennyiért,csak 15 percre és nem is tisztel,mint mi!de lássad csak be,hogy azért jól érzed magad itt mert,akkor nem lennél itt!uuuhhh,de bölcs voltam! PEDIG EZT AZ OLDALT TE KELTETTED ÉLETRE! A MI JAVUNKRA!
only in summer
Hopp! elszólatad magad,hogy merre felé is laksz titokzatos úr!
mondjuk 9000-nél többet nem forgott ...
néha úgyis úgy érzem magam, mintha kuplerájban lennék