Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Fndi!

Akkor elküldöd a képeket a kipufogóról amit igértél?!kuksimano@freemail.hu
Vagy az első villán lévő csavarokra is fel lehet fogatni.
igen, csak láttam olyat, ami a tankra rögzíthető, és az fixebnek tűnt.
Kiszeded pl az kormánykiemelő egyik csavarját és oda becsavarod..
Peti, azt hová rögzíted? Mert az oldalon nem találom.
köszi mindenkinek. Szétnézek
Az pont jóóó lenne!Feltudlak hívni és megbeszélni a részleteket?Csörgess meg légyszi és visszahívlak!A számom:30/5303328
Maci, itt a web cím
8 e volt azt hiszem.

http://www.motorparts.hu/
Jó reggelt

Én csak az eladókat és a tulajt ismerem. lehet, hogy ez kevés lessz?
Ha jól emlékszem a a Petőfi-híd pesti hídfőjénél, az új Duna parti házak aljában van egy motoros bolt - Motorparts talán - a Kawasaki szalon mellett. Ott volt még májusban. Csavar mindenképpen kell majd hozzá pluszban.
és hol lehet kapni? Megpróbálom hátha..egy JVC-m van, másra nem használom. A plexit ma elviszi Hojtei, ha minden igez-ugye -úgyhogy az nem zavar be.
Hali! Vagyok, csak valami vírus megölte az otthoni gépemet, bentről meg nincs sok időm írni...
Kameratartója Baripetinek van, összegre nem sok, de nagyon is használható. Kell hozzá egy plusz csavar - a kormányra kell felszerelni, bár nálad a plexi lehet, hogy betakar...
A plusz csavart oda tudom adni (nálam van most is), a kameratartót Petivel zsírozd le. Talán 7-8eFt a tartó.
Nekem nem jött össze mini DV kamerával a felvétel, nem bírta, fél perc után már csak a hangot vette... utána átálltunk a túrán a fényképező videó módjára, az tökéletesen működött, csak a második felrakásnál a fényképezőben sikerült a menetet tönkretennem felhelyezéskor (túl erős vagyok ), így Szardíniáról maradt két kis on-board felvétel...
A tartó tökéletes lesz, a kamera lesz a gyenge láncszem...
megnézem, hogy ki tudom e bontani a csavarokkal, ha nem akkor igen.
hogy néz ki? Hol vetted? Mennyiért? Hová rögzíthető?
esetleg megvan a srác száma akinek eladtam, rákérdezhetsz, pesti..Kell?
Szia Maci

Nekem van kameratartóm
MotoPityu! bánt a macibácsi
tényleg nem értem, h mi van..
kár, ki akartam szedni a tanksapkát

Valaki nem tud nyilatkozni kameratartó ügyben? Abdul, hol vagy?
Eladtam sajna...
olvasd már el, teeee
túra lemaradtam vmiről vagy túl szőke vagyok?
túra.

Tutis, kulcs kérdésben?
jó reggelt!
50680 mi ez?
Az gááááz....