Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tessék betenni a kedvencek közé a linket
Erre bizony!

KÖCCE!
Lánccsere előt állók: Van egy 1600km-t futott láncom+nagy lánckerék, ha valaki költséghatékony akarna lenni.....
Lehet,mert én se tudom utolérni!
Veled nem versenyzek, lealázol Majd gyakszizok,hogy jobb legyek
Csocsesz...nem beszélni magyar? Ott írtam az okosságot...mi a nem világos?
gyúrjál is, bejáratom a vasat aztán megyünk
Lófaszt se érsz a pecséttel ha egy olyan kereskedőtől vásároltad a motort, aminek nincs háttere a garanciára...
mi ebből a tanulság? ne felejtsétek el, hol vagytok: a kiskapuk minden irányba nyílnak, csak tudni kell kinél van a kulcs
az hülyeség, a lényeg hogy legyen szervizkönyved amit hivatalos suzuki szervizben pecsételgetnek a megadott intervallumban
Köszi, már gyúrok Kakucsra
Ami nem a suzuki magyarországon keresztül jött be a faluba, arra nem lesz garancia...ilyen egyszerű...
Ha magunkból indulunk ki akkor meg lehet oldani ezt is , pl lejelented egy másik gyári számmal.
Köszönjük Emese
Mizujs a lábaddal?
És az-e igaz-e hogy nincs garancica ha nem márkakereskedőtől vásárolsz?
Én is márkaszervízben dolgozom ha ezzel kapcsolatban kérdésed van...kérdezz bátran! :-)
Volt itt fent 1 oldal tuningolt GSR-ek.Nincs + valakinek? Nincs kedvem keresgélni!
Nekem tetszik!


estét mindenkinek!
addig is
igen jó a szám, én is próbáltam hívni de lehet hogy nyaral az ember mert én sem értem el
Tulajdonképpen minden változtatható a túraútvonalon, akár menetközben is. De mi nagyjából ezt a MindenMotor
os útvonalat szeretnénk megcsinálni. Szerintem nagyon szép helyeken megy.
Maci Neked , h jó inkább a hétvége? Többiek?
Hojtjej fényezésügyben konkrét mit szeretnél megcsináltatni?
Igen, természetesen ezt mondják a vevőnek..Csakhogy én még emlékszek pl egy motorx nevű márkafüggetlen kereskedésre, ahol több évig ment a pereskedés a vevők és a kereskedés között. 2 üzletük volt, a fogyasztóvédelem bezáratta mindkettőt, mivel a garanciaháttér nem volt valós. 100.000-el piaci ár alatt adták a motorokat, és sok vevő beugrott ennek. Aztán amikor valami garis ügyet kellett intézni, csak néztek mint hal a szatyorban...
Nem mondom hogy mindegyik ilyen, de ha kicsit elgondolkozol: Ami nincs szerződésben a hivatalos márkával, az hogy fogja neked elintézni a garanciális ügyeidet? Szerinted a Suzuki felelősséget és teljeskörű garanciát vállal egy másodkézen átment motoron? Ne nevettes
Szia Fndi!

Amit küldtél mobilszámot, az jó szám?Mert hiába hívom, ki van kapcsolva!
Mostmár van egy pár ötlet, már csak össze kéne hozzni valamelyiket! Tehát MotoPityu?!Akkor?!