Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sajna plexivel nem szolgálhatok.
Tutis!
A motortartó állványod eladó? Ha igen, mennyi péz?
http://www.hasznaltauto.hu/2268380_suzuki_gsr_2007
Valamilyen törött plexid nincs véletlenül? Mindegy hogy kicsi vagy nagy.
Esetleg valaki nem tud törött plexit?
Hát akár el is mondhatnám
De még inkább várok
Estét!

Tutis mi az ábra?Vagy még mindig nem publikus?
Köszi srácok igazatok volt kevés a hüttőviz. Köszönöm
Nem akarok bele vaúúú,de én először a vízszintet ellenőrizném,mert ha nincs elég víz benne akkor a gomba nem tudja hányfokos a víz ergó nem kepcsol be a venti.... Esetleg levegős a rendszer?
vízhőfok nem megfelelő, vagy nincs elég víz a tartályban..
Sziasztok, lenne egy kérdésem most volt 24 ezres szervizem most lett kicserélve a hüttővíz azóta kicsit hajlamos a gép a túlmelegedésre multkor is felment 125 fokig, régen alig haladta meg a százat azonnal vissza is hült. Van sejtése valakinek hogy ezt miért csinálhatya ? Előre is köszönöm a segitséget.
ok, addig se ajándékozd el őket
kocsival gyere. Hétfőn elvileg jó, előtte beszéljünk.
A hástó lábtartó csonkra gondolsz amit kihajtasz, vagy az egész konzolra ami egybe van az első lábtartóval?
a beszabalyzas az mit jelent.....
hi ,

ha van , engem erdekelne ket hatso labtarto , mert az enyem is torott volt azt barkacs van rajta
Sziasztok Klánerek!
ok, mikor vagy otthon? Hétfőn mondjuk? Mennyi cucc, kocsival menjek?
szerintem nincs, de van festékem ami a színkódja, le tudod festeni...
hátsó kapaszkodód nincs véletlenül, az enyém egy batyuzás során karcolódott a gumipóktól
esetleg ne agyisten, ocssóéé
persze, gyere át érte valamikor...
Tutis, a törött cuccokra igényt tarthatnék?
sziasztok mizu errefelé?rég kukkantottam be ide,de hát elfoglalt vagyok
Van egy pár lim-lom és használható dolog GSR-re, meg akarok tőle szabadulni, csak a helyet foglalják.
A lim-lom igynen elvihető: (törött dolgok, fantáziadra van bízva mire használod, én tudom mire kell használni )
A használható dolgokért pénzt kérnék, de megegyezünk:
Van 2 felni, pillangó szelepsor, légszűrőház, gyári kipuff, csövek, tömlők, lengővilla, kábelrendszer, fékrendszerek, stb...
szép nagy légterelő pleko volt rajta
meg is dicsérte a kipufogómat
én a szlovák túra napján (vasárnap) találkoztam valakivel kemencénél, ezüst GSR..
most vallja be ki volt az!