Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor?
Nagggyon szép! Gratula! Ha nem 42 éves lennék hanem csak 32 én is ilyet vennék!
Szép jó estét! Tutis szép az új gép, ma szemeztem én is velük amíg vártam a szervízben. Tényleg nagyon jól néznek ki, de inkább maradok az egyenes hátú, naked modelleknél...
A lánccsere végre megtörtént, DID X-es lánc, új fogaskerekek, elől eggyel kisebb... hát ez nagyon kellett, harapósabb és rugalmasabb lett érezhetően, mintha sokkal nyomatékosabb lenne. Vettem még egy Castrol láncsprayt és közel 50e volt a vége, 2 óra munkadíjjal.
Holnap lehet, hogy kinézek a Citára, ennyi idő jut csak a motorozásra úgy néz ki a hétvégén.
Hello, mindekinek
Nektek is!
Önnek is!
estét !
Mielőtt bárki kérdezné, mostmár elárulom mi váltja fel hőn szeretett motoromat.
A nagy Ő, akire mindig is vágytam!
remélhetőleg 1 hét múlva már tanítom járni a kicsikét
Srácok, ez az utolsó kép a GSR-emről..
Ma volt az utolsó közös utunk. Remélem az új gazdája legalább annyira fog törődni vele amennyire én.. Ő már nem az enyém...
ne szójjá be!
Maci a KIPUT hogyé adod? me az lehet,h engem is érdekelne!
Jellemző vesz 1 fél mocit 50-ért (részletre) és 40-ért odadja a használt plexit ami még csúnya is!
amúgy nekem is az a bajom, hogy hangos a 2 méteremmel a sisak mert pont rámegy a szél. Viszont nem vettem le, mert így nem vagyok tele bogárral.
Ne légy ily olcsó te világítótorony méretű hapsi! Minimum 2 fagyi
na, legközelebb vasárnap este leszek, ha akar valaki akkor csörgessetek.
de a 40-et megbeszélhetjük, meg egy fagyi.
Még rajta van a motoromon, gondolkodj rajta. Egyben annyi, részletre több
azt meg fényeznem kéne pirire.. 40 két részlet? ezt is ki kéne próbálnom, hogy bejön-e egyáltalán.. lassan zárom a melót és indulok..
még beszélünk róla most meg megyek a macihoz
Én eladom 45-ért a gyárit
Éjtem az ujjjjj ára 43.000.-

De ez használt! Továbbá ráragasztottam carbon fóliát. És nem a leg szebb. Le kell csiszolni és átlakkozni. Egyébként 15.000.- elviheted.
az sok
ha kipróbálnám és nekem bejön akkor mennyiért adnád el
Jó van na! Udvarolhatsz itt vagyok