Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hol? strandon?
Jól beszélsz fndi!

A Suzuki gyár vállal garanciát. Köteles garanciát vállalni. (rendeltetésszerű használat)
A vevőnek pedig kötelezettsége elvinni a járművet a gyár által előírt km-nél én intervallumoknál szakszervízbe.
Ez a feltétele a garanciának....ennyit "kér" a gyár.
Amúgy minden járműre érvényesíthető garancia, rendezett szervízkönyvvel. Akár itthon vásárolt, akár külföldön.
Vagy itthon vásárolt, de külföldön elromlott járműnél a legközelebbi ottani márkaszervíz végzi a javítást.....
Jó reggelt .
Én értem, De Te a szervizes oldalát mondod, én meg a vevő oldalát mondom
drága ez az oldal.
Pardi motornál van ismerős és segít, amiben tud:
Klucsik Tamás
(A Nemzeti Szinházzal szemben van, a Soroksári úton.)
www.bi-xenon.hu az oldala, nekem a GSR-be rakott be ilyet és azóta LÁTOK!
Lehet hogy Én mennék sohasem voltam ott.
Na megyek alvadni jó éjt barátok!
Mától elneveztem a GSRt szent kutyulinak az 57.000.ik kilóméterével!
Tökéletes motor
Sziasztok!

Vasárnap délelőtt strand,aztán megyünk Kakucsra kicsit koptatni a pályát!
Aki akar az jöjjön,mi ott leszünk
Nekem is jó a vasárnap!
Vasárnap az nekem is yó majd el rollerezek veletek Én is csak ne essen az eső mert azt utálom
Srácok, nincs valakinek jó ismeretsége a campónába lévő Suzuki Hollósnál?Kéne nekem egy kis segítség onnan valakitől!
Hojtjej. Szia. 50680.
parancs , értettem !
Szerintem inkább vasárnapra kéne összehozni!Az reméljük többmindenkinek jóóó!YikeSS, gyere te is ha tudsz és egyáltalán ha összejön!
Úgy látom a vasárnap felé megyünk. Nem baj. Nekem az is jó.
Háát...a csütörtököt még nem tudom,az húzós nap!Inkább a vasárnap lenne a jóóó!Nameg hétvégén jobb gurulni!
nem, csak a hétvége jó.
Midkettő Jani. Maci jól értem a csütörtök is jó Neked? Szóval ki jönne velünk és kinek melyik nap jó?
Kuksi Neked a csütörtök?
és valaki rta, hogy van kameratartója. Hogy néz ki, hol lehet venni? MIni DV kamerához kéne valami fix megoldás.
tutis, nincs meg a kulcs a tankhoz véletlenül?
még nem dőlt el a hétvégém, de ha minden igaz nekem mindkét nap jó.
Melyik Jani? De nekem jó a vasárnap is!Csak jóóó idő legyen!
TÚRA ? Jani Neked a vasárnap is jó?
kitartás

...hát nem tudom, a garanciát a suzuki adja szerintem nem a kereskedő aki értékesiti a motort max csak azon keresztül