Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

" Kikalkuláltam magamnak egy veszteségi árat, és pont annyit buktam rajta amennyit számoltam. Nem ért egyáltalán meglepetés "
Amúgy is mondj egy olyan dolgot, amit nem tudok megcsinálni a 600-assal, sak a 750-essel..
Ugye hogy nincs?
ez a pf.. nem tetszik...
Miért lenne kontrasztos? El akartam adni a motort. Volt 2 komoly érdeklődőm. Egyikről kiderült hogy nem hitelképes, másikról meg nem volt pénze. Az összes többi (kb 30-40) érdeklődő aki felhívott és meghallotta hogy perecelés miatt volt blokkcsere a gépben, máris feladták. Pedig 100%-osra volt megcsinálva a gép.
Úgyhogy vagy az volt hogy megtartom és jövőre még ennyit se ér, vagy pedig beadom kereskedésbe. Döntöttem.
Kikalkuláltam magamnak egy veszteségi árat, és pont annyit buktam rajta amennyit számoltam. Nem ért egyáltalán meglepetés.
Viszont nem K8-ast akartam venni, hanem K7-est. Van egy uccsó darab 2 misiért. Na ezt számoltam bele a költségvetésembe. Csak sajnos akciós motorba nem számolták bele a vasat, így kellett vennem K8-ast.
Tehát itt nem a k8-as 600 (2.598.000) és 750-es (2.798.000) árának a külömbségéről van szó, hanem a K7 600-as (1.999.000) és a K8 600-as külömségéről van szó!
Úgyhogy a 2,6 misi is teljesen a plafon volt, nemhogy a 2,8!
Ez azert egy kicsit kontrasztos, hogy megveszed a 600-ast a 750 helyett, mert minden ezer ft szamit, a GSR-t meg odadobod koncnak olcsoer :)

pf...
beszámítják, csak hulladék áron. Jobban jársz ha magánszemélynek adod el. Én bevállaltam a bukást mert már nagyon be voltam sózva, de ha türelmes vagy akkor jobban ki lehet szállni belőle..
Beszámolták a GSR-ed a gixxerbe? Sokat kellett rá fizetni még? Én is gondoltam má arra hogy bekénne cserélni egy gixxer-re,csak fogalmam nincs hogy müködik ez.
Kykee a hétvégén megyek haza végre,egy hét szabi,jó lenne már gurulni egyet,remélem ráérsz majd!? Amugy mi van veled cimbi? Rég hallottam felőled,majd csörög ha van egy kis szabad időd,na vigyázz magadra,csumi!
köszönöm szépen! Élőben 10x ilyen szép
morgen , már most meleg van
Szevasztok! Hello Tutis grat a géphez,gyönyörű,főleg ebbe a színbe!
Okés, hívj majd
jó reggelt. Tutis, ma megyek. Délután csöröglek a pontos idő miatt.
Sajnos odaadtam a motorral együtt... Öcsimuránál nem nagyon van olcsóbb vagy hasonló, fndi tud még 60 körül kipuffot.
Tutis a sportkipufogót is odaadtad a motoroddal?,vagy az megmaradt,mert érdekelne!Vagy esetleg tud valaki GSR-hez jó áron kipufogót?Öcsimura árkategóriást!
nO PARA!
méééééé
Szevasz para
Ne fürgyé lee!
lefürgyök oszt gyüvök
Hello tűzmester
Háj
csao all
király volt! Jó reggelt!
mi, nopara barival megnéztük a Pilisi Sólymok Motoros Klub VIII. Motoros tallkozóját. az sem volt rossz
Csáó!

Hamar kiálltatok a Citadella túráról!Csak nem megáltatok fagyizni Érden?! Mi se mentünk le Velencéig, valahol félúton visszafordultunk!
Jó estét! Hát ez a rövidke Cita elég felejtős volt, egyedül a motorok közé valahogy bekeveredett két busznyi modellt tudnám csak kiemelni... A hátsó ülések környékén ülő, szőke, göndör hajú leányzó nem volt semmi...
GSR-esek közül volt Baripeti, Nopara és FNDI akit ismertem.