Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De a Szalajka-völgy is jóóó, oda is mehetünk!Arra van!
Esetleg miskolctapolcai barlangfürdőzést is belerakhatunk!
Inkább mennyünk úgy,hogy Gödöllő-Hatvan-Gyöngyös-Kékestető-Eger(Szépasszonyvö
lgy)-Lillafüred-Miskolc aztán valamerre vissza!Valamilyesmi útvonal esetleg?!
nekem tetszik. Most hétvégén lesz?
akkor elárulom neked én is márka független kereskedésben vettem a vasat ott Szigetszentmiklóson , garancia 2 év , aszisztencia 1 év úgyan úgy érvényes rá !
mer miért is ? mivel jobb amit ott veszel ? ezt tesem gondoltad komolyan , úgye ?!
HI. Janival és Alex Cbr rel készülünk erre: GSR topik, 2015. oldal 50366. hozzászólás. A helyzet az, ha nincs aktívitás erre a túrára, akkor a Janival gondolkoztunk a hétköznapban is / csütörtök /. Nem fixáltunk le semmit.
Ebben tudok segíteni. Van korrekt ember. Ha gondolod összehozlak vele. Janival mi is szeretnénk fényeztetni.

Mondjuk én festésben nem vagyok otthon....
kösziköszi
Szia hapsi,,,,az előzményt tudod! GRATULA !
Na jó, ne olyanról álmodj már hogy a bahamákon a yahtodon szűrcsölöd a kókuszdiót, izmos pasik lengetik a legyezőt, közben számolod a dollármillióidat és szarsz az egész világra...
a legszebb az, amelyik nem teljesül, mert az TÖKÉLETES! arról úgy álmodozol, hogy minden klappol. a valóság nem ilyen
Az álmoknak teljesülniük kell, csak kitartónak kell lenni! Nekem az álmom egy sportmotor volt, és most teljesül is!
amúgy meg mindig az a legszebb álom, ami nem teljesül
én is nagyon szeretem a GSR-t!
Ááá..., még nem, egyenlőre jó nekem a mostani !Szeretem a GSR-t, benne van minden ami a motorozáshoz kell! Erő, lendület, szépség, visszafogottság(lassan is tökéletesen lehet vele menni,nem rángat), egyszerűen minden szééép és jóóó dolog!
azjó. 8-nál előbb úgysem érek haza pénzt keresek, hogy meg tudjam venni a fejidomot
megyek cuccokért tutishoz, olyan 9 körül leszek fent.
fényezés témában próbáltam szétnézni..
estefelé MSN
Ezeket az összehasonlító teszteket nagyon jó olvasni meg nézni, de nehogy már ilyenek alapján vásároljon az ember motort, mert más azt mondja hogy húdefasza az egyik meg milyen szar a másik..
Kb 10 db 600-as összehasonlító tesztet olvastam, mindig más volt a sorrend..
Én inkább azt nézem hogy nekem mi tetszik. A szűk keresztmetszet a 600-as motorokban már csakis a pilóta..
Ahhoz hogy érezd a tényleges külömbséget a motorok között, ahhoz még sokat kell tanulni és fejlődni.
Talma pl 1,55-öt ment egy 2005-ös CBR-el a hungaroringen, amin egy fém fékcső volt az egyetlen tuning.
Amíg nem tudsz 2,10 körül menni, addig ne a motorban keresd a lehetőséget hogy miben lehetne jobb, benned van a hiba. Utcán meg aki eldönti hogy melyik sportmotor a jobb, azelőtt leemelem a kalapom, mert az valami Uri Geller szintű emberke lehet...
Triumph-ot én nem vennék , a szervízháttere valami borzalmas, olvassatok utána kicsit, csak negatív véleményekkel találkoztam volt és mostani Triumph tulajoktól..
fejidom ügyben mire jutottatok?
szééép.. cserélsz erre
Ugrott a szervízháttér, ugrott a hivatalos garancia. Mivel ezek külföldről hozzák be a vasat, a külföldi forgalmazókkal vannak kapcsolatban, csak náluk tudják érvényesíteni a garit ha egyáltalán tudják érvényesíeni...
Ezt néztem ki!

Triumph Daytona 675
az én álommotorom