Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

magánügy..
Suzuki Gsr
Első fékbetét:
Ferodo "Platinium Road": 5.900. - FT. / gar x2 mert ugye dupla tárcsás
Ferodo "SinterGrip Road" 6.300. - Ft. / gar x2 mert ugye dupla tárcsás
Hátsó fékbetét:
Ferodo "Platinium Road": 3.980. -FT. / gar.
Repsol Motorolaj:
REPSOL MOTO SINTETICO 4T 10W40: 2.240.-ft/1L
REPSOL MOTO RACING 4T 10W50: 2.800.-ft/1L
Mind ez, ezen az oldalon rendelhető igaz én elmentem motorral érte így volt a legolcsobb
www.generalspeed.gportal.hu
Nézzétek meg ti is, még gyertyát is akarok venni innen!
mennyiért számolta be a Gsrt?
Húha, az értékesítési vezetőt, a nagy magas kopasz srácot nem tudok hogy hívják
Sikerült alkudnom is az árból, így nagyjából annyira jött ki a motorcsere mint amire számítottam. Először bejáratás lesz szépen, majd csak utána lesz pályázás. Meg össze kell szoknom a géppel, rég mentem már sportmotorral hosszabb távot..
Háát jah...igen a féltés ,az más tészta!
Anya írigyli a 600asod Szolj ha mész vele Kukucsra!
Mennyire sikerült alkudnod? Andrásnál vetted?
és így a 750-es se jöhetett szóba..
Na, azért hízelegjél csak Jólesik Igazság szerint párom is beleszólt a vásárlásba, és Ő ugye nagyon félt engem. 1000-es szóba se jöhetett nagyon, pedig 2,8-ért van k7 0km-es.
Mivel szarul számolták be a gsr-t, így a legkisebb költséggel akartam kihozni a motort, ezért is lett 600-as belőle. Sajnos 1000 ft-ok is számítanak a családi költségvetésbe..
Igen, nekem nagyon bejött a gsr..látom neked nem mert el is adtad Az 1000 es hulla felesleges...de én nem is a 1000 esre voksoltam,ha visszaolvasol...ha hízelegni akarnék azt mondnám, hogy a Te tudásodhoz inkább a 750 es passzolna...de nem akarok hízelegni :-)
egyébként én még emlékszek egy 1000-es gixxeres csávóra aki azon gondolkodott hogy elcseréli a motorját egy GSR600-ra
elég ez is nekem, nem vagyok túlzottan nagyravágyó ezzel is meg tudok bármit tenni amit akarok
Akkor told vissza a hollosnak, és mond meg az Andrásnak h inkább a 750 est viszed
Hivatkozz rám,meg fogja érteni
7000 volt a kötelezőm. ezt számoltam ki úgy hogyha 7000-et fizetek 98 le-re, akkor 150 le-re 11ezret.
évre vetítve 15ezer a külömbség..csakhát ez nem így van
jóreggelt! de ezt sem értjük.. az én kötelezőm most párszáz foncsóval több lett a GSR-re, mint Attis gixxijére
bazdmeg, keverem a kötelezővel az egészet
136 kw 40 800huf....ez az én ezresem..., A tiéd pedig 92Kw 27600 ez sem annyira brutál...a 25 000be a gumit is beleszámoltad?:-)
hollós
15ezer a külömbség éves szinten..Tudom nem sok, de ha hozzáadjuk még a nagyobb ár miatti külömséget, akkor az már sok számomra..
bocs ezresre számoltam nem 750-re
holis
Vezesd már le Gáborom, mert lehet nem értem...
ez nálam éves szinten 25.000 Ft-ra jönne ki + az ár különbség
7200 forintról beszélünk éves szinten Vagyis havi 600 forint, viszont élményben megfoghatatlan ha szóltál volna ennyit összedobott volna a klán ;-)
tehát max az alap ár különbséget tudom elfogadni ésszerű kifogásnak :-)
akkor én jól jártam,mert én 3500 Ft - 10% kedvezménnyel veszem
3900,- itt
ha egyedi feliratot akarsz, úgy asszem 6e, de azt most nem vállalták időhiány miatt..
igen a Tied