Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tutis!

Ajánlom az új SuperBike magazint, 600-as sportmotorok vannak benne összehasonlításon!Nekem a Triumph Daytona 675-ös tetszik!Csak nem abban a kékben ami az újságban van!
Okés,köszönöm a segítséged,felhívom!Küldhetsz képeket róla!kuksimano@freemail.hu-ra!Ha már Dányon jártál,benézhettél volna hozzám Isaszegen!Megnéztem volna a gépedet,na majd legközelebb ha errejársz!Amúgy akkor ha Isaszeg felöl jöttél,akkor el is mentél elöttünk,mert a főúton lakom,a dányi úton,vagyis az Ady Endre úton!
na ezt fejtsd ki bővebben léci....
Sziasztok
Motorvásárlás előtt állok!
Gondolkodom egy 2002 es 600 gixeren és egy yamaha R6-oson.
Ha van tapasztalatotok, a két motorrol, légyszíves írjátok meg nekem.
Bármi érdekel, nem csak a jó, hanem a rossz is!
előre is köszi
Igen, valószínű hogy nem hivatalos suzuki kereskedésben fogom megvenni az új motoromat
Meszet még nem ettem, de biztos finom lehet
Gsr-el is teljesen jól elvoltam 2 személyes is..
2.380.000 a K8-as 750-es a parillánál..
kétszeméllyel elfogy a nyomaték
tényleg el is feljetettem mondani, hogy múlthéten hétfőn voltan nálatok ill. Dányon. Láttam is egy szép kék Gixert azt hiszem egy gumis műhely bejáratában.
Na mind1 a lényeg lemaradt az előbb 06303311572 itt érdeklődj kipu ügyben Zsoltinál.
igen tudok, legalábbis azt hiszem, a vidi a kipuról az adatlapomon vagy esetleg küldök még róla képet
Szia Fndi!

Az lenne a kérdésem,hogy esetleg olcsón sportkipufogót tudnál GSR-re?Tutis sajnos az övét eladta a motorral!

Ő mondta,hogy esetleg te tudnál!
én is kifizettem a svájci frankot, most családba lógok forinttal, legalább fix a törlesztő....a yoshi ára uccsó infóm szerint 170+szerelés.
a yosi most mennyibe fájna ?
akkor visszafizetem egyben a tartozást , ezzel is csökkentve a kiadásokat / jó árfolyam , azt marad , nem is tetszik már a B.king annyira
nem. Amit írtam, az a sérülésmentesre vonatkozik. És ne engem utálj, nem én találom ki. Ha nem hiszed el menj be egy kereskedőhöz. Kérdezd meg Yikesst, miért nem adta el a GSR-t amikor vette az újjat. Mert szart se ér, illetve amennyit ér annyiért kár odaadni.
2008-as GSR Yoshimurával, + SHOEI sisakkal 1,750.000 újonnan. Szerinted?

szépen beszéljél , nem erre tanítottalak !
ja - meg totálkáros , sok-sok km-el ! az állapot már nem is tényező ?
ne legyél már megint hülye, nem én találom ki. Tutisnak 1,2 millát mondtak a fiatalabb motorjára. Ez van. Nem kell eladni, vagy be kell nyelni a bukót.
Hat 1 a lenyeg, hogy elvezd a paripat, a tobbi mar nem szamit.
Jóóó reggelt
ez a nap vicce , miért nem inkább 2 forint
nem tudom, nekem a kereskedő számolta ki 1,350-re. A tiéd 1,1 körül van.
a neten találni hozzá valami számoló segédletet ?
azaz EUROTAX
rotax árat veszik alapul, ott körül fogják beszámolni.