Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megprobalok.
Yikess!

Te vasárnap jössz?
Szia Syrus!

Remélem jóóó idő lesz és megyünk!

Tutis, holnap délután fussunk már össze egy átadás erejéig
Bicskei a srác, 60 - 65 körül van az ára, de gardesnek is Ő csinálta kérdezd meg neki hogy jött ki és hogy van megelégedve, elfogultság nélkül.
Mizu van veled vasárnap?
Szia Fndi!

Köszönöm a képeket,nagyon tetszik a kipufogó!A hangja is nagyon jóóó!Mostmár csak a srácot kellene elérnem,hogy tudjak vele beszélni!Árba,hogy alakult,hogy készüljek?Valamint hova valósi a srác?
Mekkora sebességnél folytak a tesztek?
mi van itt bolhapiac...?

Azt hittem ez a GSR 600 topic!
van egy rosszabb állapotban lévő kormányvégsúlyom is, nem vészes a sérülés rajta.
Na jól van akkor

A hátsó fék sajnos amortizált.
már küldöm is.
a szaki vasárnapig Miskolctapolcán áztatja a zacsit. be kellene mondatni a hangosbemondóban, hogy húzzon haza mert kiput kell csinálni
szia maci! nekem bejött
Hátsófék kar esetleg?
valaki keresett hátsó lábtartót a múltkor?
Elkelt
Hát ennyiért se rossz ár, újonnan dobozban pedig 15-16e USD...
Na de álmodozzunk tovább!
oksa
ok, akkor a ház előtt 5-kor.
5re érünk oda, mert Attis még a nyóckerben van most (kocsival)..
Ha négykor hazaindulok fél ötre otthon vagyok, kérdés, hogy megvárjátok, amíg leszedem, vagy addigra jöttök, mire leszedtem Majd holnap túlórázok.
Ha megvárjátok akkor 5 óra, ha jöttök szerelni akkor fél ötkor a ház előtt.
nekünk mindegy, ahogy neked jó, mert mi 4-től már nem tudunk mit csinálni, úgyhogy haza kell mennünk úgyis, és onnan jövünk vissza, úgyhogy jó onnantól bármikor.. legyen hét?
Esetleg sportkipufogó ügyben GSR-re jó árban tudna valaki segíteni?Kéne a motoromra a gyári helyett!ÖcsiMura el van havazva, ZoliMurát nem tudom utolérni, Tutis sajnos eladta...!Esetleg más ötlet?
jöhettek fél hétre is, csak fixáljuk le, mert a garázsban nem lesz térerő.
maci! hányra menjünk át hozzád akkor? nyócra?
a második kép az adatlapján.