Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt a GSR-t én is láttam De nem tudom ki volt..
Tegnap ki járt Csepelen úgy 17 óra után egy kicsivel?
Szép fehér GSR
és adatlap kitöltés
Köszönöm a segítségeteket, a megadottak szerint járok el.
Üdv mindenkinek, és balesetmentes közlekedést!
1. oké
2. drágán számolják, ráadásul a simát. Ha magad veszed, jobb gyertyát tudsz bele, olcsóbbért.
3. Hiflofiltro HF138-at vegyél. Gyári szűrő ugyanolyan, csak drágább, itt is tudsz spórolni legalább 500Ft-ot.
4. oké
5. drága volt . Ingyé kéne minden
Helló mindenki!
Hali + hó !

1. Vigyéé olajat amit a fijjúk javaslanak.
2. Gyertyát adnak, bőven elég bele a szervízes
3. Oil szűrőt szintén adnak belé, jó a szervizes szűrő
4. Légszűrőt most csak kifúúújjjjááákkk
5. nekem így vót 28.314 be.

Ja a beszabályzás is benne vót!

Suzuki Amargó Csillaghegy. Burka József
Szevasztok!

Szabi, abból is a qvajó verzió! Nézz be a Thundercat topicba. Írtam neked mailt... de semmi! lehet rosszat jegyeztem meg? Nah mind1!

Amúgy megjegyzem, most szombaton Velencén tervezünk egy kis összeröffenést, akit érdekel az jelezzen a cat topicba.
Hali!

Én a héten csináltattam meg a 12k-s szervízt, olaj előírás a motorba 10w-40 vagy 10w-50 ha nem hajtod a géped csak normál körülmények között motorozol, akkor a 10w40 bőven jó, de minden féle képpen szintetikus olajat vegyél, a szervízbe beleteszik a fél szintetikust is. Gyertyából NGK-ból az alap : CR9E én ilyet tettem bele. Amin még sokat tudsz sporólni az a légszűrő, nem tudom hol lax (adatlap pls) én BP-i vagyok, nekem ki kellet cserélni mert korom fekete volt. Meg ha már igy benne van a vásárlásba vigyél olajszűrőt is azon is lehet kicsit sporolni.
De ha nincs ismerösöd a szervízben, és te viszel mindent, főleg ha még garis a motorod, nem fognak tárt karokkal várni nem te leszel a kedvenc "vevő"
Olaj: Repsol Moto Racing 10W-50 - 4L 10.800Ft www.olajshop.hu
Gyertyából iridiumos: 2500/db áron lehet venni pl az apróneten..
Sziasztok!Jövőhéten viszem a vasat 12000es szervizre, az olajat és a gyertyát meg akarom venni. Kérdésem milyen típusu olaj és gyertya a nyerő? Előre is köszi
oké, hívj majd
Tutis ,holnap beszélnünk kell
Ok Mindenesetre köszi.
Üdv
hlaci
erről inkább pár nap múlva beszélnék
Csak nem...?
Sikerült találnod valakit?
csaó! Sajnos nem tudom eladni Neked a kipuffot...
Szia mindenki!

Te hát még a táblákat sem ismered,v inkább az olvasás nem m1!?
Én tévedtem volna el...
De mindenesetre köszönöm,h eljöttetek elém! Jót gurultunk (Miután rátoktaláltam )
Még csak most értünk haza! Nektek sima volt az út?Nem tévedtél el többször?
HI. Ma elmentünk Jani elé Dunaújvárosba. Féltünk, h nem talál haza. Tehát Kerepes - Üllő -
Kiskunlacháza _ Dunaújváros - BP a 6 os úton. Szép az új Duna híd. Iszonyat aszfaltozások és útépítések folynak arrafelé M6 , M8,
Jaaa! 1 Merci 4200 GL automatic igen csak jól gyorsul
Vedd meg magad az olajat, olajszűrőt, és akkor csak a munkadíjat kell kifizetned (1,5 óra)
kb. egy 20-as
az 1000 szerviz mennyibe kerül?