Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekünk szombaton vszinű, h progi még nem biztos. Syrussal készülünk gurulni. Különben mikorra tervezitek a köv. túrát? Én azt az észak magy orsz á i túrát amit besceneltem a jövőhéten megcsinlom.
Lehet bátran jönni.
Csáó Syrus6, MotoPityu és többiek!

Hétvégén, szombaton Citadella jöttök, vagy esetleg ki jönne?
Szombaton elméletileg Citadella!Jön valaki?
nagyon édes, és szerintem vicces, azért.
be vót szíva mikor reagált .
Héten megbeszéljük a kipu dolgot, még jelentkezek ezügyben..
mindenkinek van egy álma....
Jani! Az agyam eldobom MV Agusta

dobsz egy címet nekem? ha az időmbe belefér, felhívnálak előtte, hogy ott vagy-e.. köszi
passz, elméletileg hazaérek addigra, a Bosnyák mellett lakom.
amúgy meg jóreggelt, Mindenkinek!
köszi azjó. én hülye nem írtam fel hány kilométernél volt gummacsere próbálok kalkulálni
pénteken 3 és 4 között nem vagy véletlenül nem túl messze tőlem (dkeszi, újpest..)
05.24.
Tutis!

Látom eladó a vas! Miért is?
Esetleg a kéményt nem adnád el róla külön, mert Öcsi mesternek fél éve adtam le a rendelést, és háromszor hagyta el a telefonszámomat, ne meg egyszer a keze is megreándult, aztán nem tudott dolgozni, és télire csak kéne a dob. Valamiben gyönyörködni kellene!
jaj de türelmetlen vagy
maci! meg tudnán mondani nekem, hogy melyik hónap hányadikán volt az a kakucsolás, amiről a fotók vannak nálad?
nekem van, a holnapi holnapra is aktualis a keres?

estet mindenkinek!
vegre meglett a 18as szervizem, lehet, hogy csak tul sokat hallottam, de tenyleg, mintha jobb lenne a Repsol. Legalabbis a valto finomabban kattant a tegnapi rovid utam soran
az elso gumma is menesztve lett 18500 utan
bőr. És kelomotor.hu
Motul honlapján is van egy cikk ápolási tanácsok címmel ott is azt írják hogy legalább két évente cserélni kell. De mi mást írna egy olajgyártó? Viszont kiváncsi lennék hohy ez mért nincs írva a szervizkönyvbe.
A feketébb színű olaj nem tudja, amit kell neki?
A kuplung és fékolaj is elszíneződik, mert a gumikarmantyúk (szimmeringek) megszínezik, de nem azért kell cserélni.
pedig kell időnként, mert befeketedik benne az olaj, nem is értem, miért nincs ez a kötelező szervízekben, legalább 20 ezer km-enként