Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló Kykee !

A gumi tetszik 12000 ft az jó ár!

Hány km t bírt az előző ?

Enyémben 4400 km van de még gondolom 1500- 2000 km t elmegy !

Dody
Szia Mindenkinek !

Megérkeztem a gazdag Hollandiából !
Csodálatos volt Amsterdam és a többi város is természetesen.
Látnivaló volt bőven pedig ez volt már a 4. alkalom hogy ott jártam.
A SKYEUROP vitt és hozott, de erről semmi többet . FELEJTHETŐ.
A RED LIGH DISTRICT hamisítattlanul hozta a szokásos formát.

Természetesen adtam a kultúrának is most van REMBRADT évforduló és elmentem a Van Gogh Museumba is !
Van egy rossz hirem!
Nem láttam egy db GSR-t sem!!!
Rece apó boldok lett volna viszont mert ővéből volt bőven.

Na szóval nem semmi ennek a hétnek a termése!
GRATULÁLOK!

Kykee tesó b...ameg ! Alkeszok mit keresnek a mocídon????
Remélem sikerült teljesen rendbehozni a vasat és nincs maradandó sérülése.
Na az a kulccsont ráér nösszeforni a HÜLYE gyereknek !

Laca és Stevee nem semmi !
Annak részese lehettetek amikor Hidi fejberugta a lovát ?

Szegény ló!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na ha egy nő beindul akkor megéri az ember szedni a lábát.


A 22. motorozás remek lesz biztosan.

Azért a Ferrári kezd rendet rakni ez tetszik nekem, még akkor is ha Talma kezd elsülyedni !

Csákó mindenkinek!
DODY
Nekem 432 km. volt, én vok a középmezőny...
Ránézésre 10 év börtön a nagy maffiózónak!
Fél Veszprém már retteg tőled, mi?

Nagyon jól sikerült fotó!
jóestét all

sportos volt a weekend...
Helló!
üdv nektek!
Szia Hidi!
Itt a lovaskép amiről tegnap lemaradtam!!!!! a lányom üdvözöl!meséltem neki rólad!pusz
Szóval további ...
Zovábbi jó hétvégét, és hetet!

PC karbantartás miatt a köv. héten nem jelentkezem. Puszi mindenkinek.
Sziasztok!

Steve!
Írtam a múltkor sms-t, 22-e nekem nem jó. Bár ki tudja, mert ez a hétvégém is foglalt volt, csak betegség miatt elmaradt a program, és egyből arra gondoltam, hogy csatlakozom hozzátok!
Nem tudom, nagyon furcsa nyár ez, hiába van előre beírva minden hétvégére valami, minden 3. hétvégére becsúszik valami probléma!

Egyébként tegnap én is mentem 2xx km-ert, este 6 és 9 között! Ideális idő volt, nem fáztam, de kivételesen nem is izzadtam ronggyá magam!
A motor meg egyre jobban megismer. Az autópályán kezdtem, egy kicsit meghajtottam de nagyobb sebességnél le akart szedni a szél, így visszaálltam 150-re, az ideális. Aztán lementem az 1-esre, és ott nyomtam. Nagyon-nagyon élvezetes volt! Ahogy gyorsul, ahogy előzni lehet vele az frenetikus. Az egyik ismerősöm le is vadállatozott telefonon, pedig 2-esben előztem őt 120-al. Nem értik, hogy csak a hangja nagy, akkor a sebesség még nem vadállati. (mondjuk a gyorsulás az az )
Csak a motorozás végén van mindig egy kis bosszúság, mert sajnos nekem is 7 felett fogyaszt. Nem baj, mostantól mindig indulás előtt tankolok, így pszichológiailag jobban jövök ki, mert motorozással fejezem be a napot, nem fizetéssel!
Laca!
Hogy ne csak egy ló társaságában legyél megörökítve!!!
Kedves Hidi !
Igaz nem mentél a GSR-el, azért a vonzódás meg volt tagadhatatlanul!!!!
És még jól is mutatsz rajta!!!
Szevasz Kykee Tesó!
Örülök, hogy eljöttél velünk egyet öblögetni!
Az azért maradjon közöttünk, hogy titokban a Hornetet imádod!
Vagy ikább a gazdáját????
Már itt is látszik a társadalmi igazságtalanság (Suzuki-Honda, ffi-nő...stb.) én 450.8 km mentem tegnap! (Most már nekem is van 3018 km-em, ...meg a Hornetnek is!
Már csak annyit: kilóméteróra állás 6142
Szevasz P.P!
Hát, sajnálom, hogy nem jött össze a közös öblögetés!
Nem baj 22.-én bpótoljuk!
Igaz??
Ja, a ló fejberúgást igazolhatom, tényleg meg volt!!!
Bár a Lacával felajánlottuk a Hidinek , hogy próbálja ki a GSR-t, sajnos nem élt a lehetőséggel.
Egyenlőre...
Szerintem félt, hogy utána le sem akar róla szálni!!!
Mi meg a Lacával osztozkodhattunk volna a Horneten...
Szevasztok!
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz.
A szombati gurulás mind a 406 km-e nagyon jól síkerült, különös tekintettel a lovas élménytúrára, amit a Hidi prezentált nekünk!!!
Azt pedig el kell ismernem, hogy a Hidi nem csak a lovat üli meg profi módon, hanem a Hornetet is!! A végére bizony kapkodtuk a lábunkat utána...
Na, na - nem ijesztgetünk senkit

A barátom egy-kettőre lerendez, na nem pofonrúgásokkal... , és még csak nem is pörgő-forgó rúgásokkal, mint Chuk Norris Tegnap este is megkaptam a magamét , hogy hogyan meretem olyan retkes és laza lánccal útnak induni.

A próba-részlet-túra nekem is nagyon tetszett, köszönet az illusztris társaságért, örültem a társaság személyes megismerésének. . ( Bár egy kicsit bátortalanok voltatok Tonbinszkyval szemben ...)
Hát igen kykee......khhmmmm......hogy is mondjam.........ne nézz tükörbe, mert megreped a látványodtól......
Nem láttad a ló pofánrúgását hidi részéről! Te, én akkor ott úgy beparáztam, hogy remegett a lábom hazáig...... Ha egy hatmázsás lóval ilyet csinál, mit kaphat a barátja...... Kár hogy nem voltál, pl. az út végén megálltunk egy ötperces kávéra, és másfél óra lett belőle....
Ne má!ez nem ér! én is akarok egy lovas képet! tudom nézzek tükörbe!
...meg a ráadás :
Sziasztok, egy-két kép a próbatúráról :
Szia!

Jó lenne már tényleg összehozni valami közöset! Na talán majd legközelebb! Remélem találkozunk!
Sziasztok!

Megvolt ma a nagy túra.......nagggggyon jó volt! Remélem Hidi és Steve és épségben hazaért!
Én a felgyülemlett önmegtartóztatást kiéltem egy 23 perces menetben Diósd és Áporka között.
A túra nagyon jó volt, kykee hozta magát, elsőosztályú csávó! Hidi vagány csaj, de még mennyire! Ugye, kedves paci? (azért az a pofánrúgás nem semmi volt...) Így kötözködjön bárki vele!
Jókat dumáltunk, jó volt az út, eltudnám viselni mindennap. Ez az élet, nem a mókuskerék!