Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Steve!
Próbáltalak többször is hívni, de akkor itt: szóval sajnos csak most láttam a hívásaidat, illetve az sms-t, mert miután a fórumon írkáltam és nem látszott megvalósíthatónak hogy csatlakozzam hozzátok a mai úton, egyszerűen kimentem kollégákkal a strandra. Oda meg nem vittem a telefont, nehogy ellopják.
De köszönöm, hogy próbáltál elérni és sajnálom, hogy nem jött össze, szívesen mentem volna.

Egy kicsit kárpótolva magam indulok én is motorozni, mert a profik még megszólnak, hogy csak 2000km van a motorban!
HAJRÁÁ FERRARI!!!!

üdv mindenkinek!
Bocsi,nem 45en csak 4en gurultunk tovább!nem vagyok hazudos csávó!
P.P!
Nem a Budapest úton,hanem a Jutasi úton a Buszpályaudvartól 600m-re!ha erre jársz ugorj be!
11kor értek ide a Hidi ,Steve, Laca motoros trió az üzletembe!aztán 45 gurultunk tovább Pannonhalmára!de jó volt!
Sziasztok!
És ismét a mobilshopomban topicolok!A Hidi ,Steve, Laca meg én Veszprém-Pannonhalma(Pannon GSM készülékeinek a halma )útvonalat jártuk be!Én speciel oda-vissza!
Egy jót flamóztunk,dumáltunk aztán leszakadtam a bolytól!üdv nektek!
Nagyon remélem,hogy este ezt olvassátok :Hidi,Steve,Laca!
Jó hétvégét mindenkinek!üdv.Kykee
mé nem mész kamionnal?
Kykee!
Megyek én megelőzendő az elfáradásodat is!
Kép a lezúzott GSR-ről?
Szia kykee!

Én sajnos 14 évesen kerültem fel Pestre, és egyszerűen nem tudok visszakerülni vidékre, mert nem találok munkát. Pedig már 10-15 éve rendszeresen próbálkozom.
Mondjuk az én igazi vágyam a Tata-Komomárom körzete lenne! Győr? Az sem olyan rossz, de az már nagyváros. Igaz, hogy szinte minden héten járok arra, de az már leginkább a motorozás miatt van, pl. a múltkor Győrön keresztűl mentem Almádiba! Meg persze hétvégén inkább Győrbe megyek vásárolni és moziba is, mint ide vissza Pestre. Unokatesómék is éppen most kérték, hogy segítsek hűtőt cipelni, most vesznek ma vagy holnap. Ez megint egy győri út. Persze nekem motorral!
A Te üzleted Veszprémben van? Nem a Budapest úton?
Dr.DoC!
Jó napot,jó húzkodást!kezdek aggódni lóvéilag a köcsög miatt!egy bal csapot mennyit ér,vagy egy jobb horog?mert mire leverem rajta a 200.000.-t addigra még én is elfáradok!aztán jöhetsz segijteni!
Halló Laca!
ezt a környéket ismerem!sokat szoktunk erre kerekezni!
Ha tudtok gyertek erre Veszprémnek!(persze,ha ezt elolvastad még időben egy netkáféban)
Szia P.P!
Egyet értek a pesti rajongásodért!én 17évesen Pestet feledve,elkeztem tartosabban maradni Almádiban és végül itt ragattam!sokkal jobbak az emberek,(tisztelet a kivételnek)mint pesten és még a motorozás is biztonságosabb!Te is győri lakos leszel hamarosan!
Szia Hidi!

Te találkozol velük valahol? Mert most ránéztem az órára, és persze abszolút felesleges volt az előző beírásom, mert már biztos nem olvassák, hiszen régen motoron ülnek.
Jó reggelt!

Laca!
Szerettem volna veletek menni, de nekem ez korai , én 11 előtt nem nagyon tudok ma indulni. Pedig direkt jó lett volna, mert arrafelé van a hétvégi bázisom, Győrig majdnem minden hétvégén elmegyek. (nem szeretem Pestet, ha lehet menekülök innen).

Van esetleg fix pont, ahol megálltok később és csatlakozni lehet?
Morgen!

Akkor 10-kor a szakadék alján?
Szevasztok!

Lassan indulok itthonról egy kis szakaszbejárásra, addig itt egy pár kép a mai útvonalról:

Hali Krissz!
ilyen a mesében sincs,de nálam igen!sajnos!remélem kifizet,de nincs más választása!
ott is csihi puhi lett volna a gyerek szeme láttára!
Szerintem errefelé kellene próbálkoznod evvel a problémáddal Tudod hogy itt még szigete is van a boszorkányoknak!
Kykee!
Mond meg annak a mocsoknak hogy az hogy a Te motorodat összetörte az olyan mintha az enyémet törte volna össze! Nagyon pipás vagyok! De ha nekem is fizet akkor én nem verem össze a betegágyán
Hölgyek!
Van valaki aki RONTÁS levétellel foglalkozik? netán boszorkány? felállhatok ebben az egy évben a "hú,de sz*pok" verseny dobogós első helyére!
Ginnies rekordok könyve is már érdeklődik irántam!ebből pénzt fogok csinálni!
Frissen vágot slick gumit tessék!12.000.-huf!20körös!tessék,csak tessék!
A Doc!
Szilánkos törése van annyit tudok!630kgpont az ütőerőm!még jó hogy két hónapja lustizok edzésileg!különben,meg sz*rok rá hogy mi lesz!a rendőrök ismernek a mobilboltom miatt és nem aggódom!
meg ne ám má én legyek a hunyó egy kis elégtételért!?
200.000.-huf hajtok be rajta amortzációs kykee adóként!/hó!
Kykee!
Elvetted a gyerekek játéxerét? Pedig milyen édesen rajzolgattak rá!
Szia DoC!
Megfogadom a tanácsod és az szerint cselekszem! nekem is megfordult egysmás a felyemben,de a TE verziód a legjobb! Streetfighter kormány,Yoshi dob,fémfékcsövek,krómkormánysúly,xenon lámpatest,stb........!
A gunit az én álltam,mert nem tűrt halasztást!nézd csak tesóm!
Kykee!
Nem hiszem hogy elismerésképpen megveregetted volna a vállát már pedig valszeg annak a szilánkjait puzzlézik össze a krankenhózéba
Csak azért ha kirúgják akkor a végkielégülését nem ártana ha te vennéd fel mint meghatalmazott
Sziasztok!
Kezd helyre állni a lelki állapotom,de kicsit nyugtalanit hogy az ember kórházba került!nem tudom miért lehet,hogy úgy megütöttem!?
Lehet hogy a munkahelyéről is kirugják!ez a téma most Almádiban!ez van megérdemelte!2 évvel ez elött a nejemnél is beprobálkozott!akkor lefogtak és meguszta,de most nem!
olyan vagyok mint az Etna!ritkán török ki de akkor nagyon!
Köszönöm mindenkinek a baráti lelki segéjt!Ancsa,Gyöngyinek is külön köszke! igyekszem meghálálni!