Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ba..meg, kykee, ilyen van?? A fasz, így elviszi a motort?? Egy haverom megállt az R1-essel egy benzinkúton, amíg bement fizetni addig drága apuci icipici édes fiacskáját feltette a motorra és úgy ahogy volt el is dűtötték...de ez semmi a te esetedhez.
Motoros boltban egyáltalán nem néznek hülyének sőt természetes hogy hosszabb ideig próbálgatod a cucc meg hogy motorra is felkéreckecc benne hisz úgy fogod használni. Ahol ez nem tetszik akkor nem kell ott vásárolni.
Csizmából lehet kapni hosszúszárút ám!
Azóta már lemostam
Nem én voltam Én még rabigában sínylődtem azidőtájt itt Szegeden
Csak rajkodtam itt a leány olvasóközönség előtt de lebuktattál pedig nem így beszéltük meg
Szép jó estét topicalapító Úr!
Egész pontosan: Spidi Ergo Robust H2O
Olyan 100 kilométert tettem meg vele, jó koszos lett, így a minimális esélyem a nullára csökkent, hogy kicseréljem. Felpróbáltam, jónak tűnt, a feleségemet is elvittem szemlére (elég hülye vagyok az ilyen dolgokhoz) és motorozás után derült ki, hogy rövid a szára......a csizmám (igaz rövidszárú) tetejéig ér, esélyem sincs, hogy betűrjem......a térdprotektor se tetszik.....meg úgy az egész.....de a boltban jónak tűnt.
ma este kimarad

majd holnap lesz (ne)mulass
szürke volt teljesen
Halidéj!
Neked nem csomagolnod kellene már?
Ha más nem vállalja bevallom én voltam
jó estét
Laca!
Vitathatatlanul tiéd a dobogó második foka Vajon ki lesz még dobogós? Ez az elmúlt időszak úgy fog bevonulni a históriás könyvekbe mint a Klán fekete hete
Miféle nadrágot vettél 70 rugóért? Nem jóért nem sok ez egy kicsit?
ilyen moccal valaki egykeréken pomázon du.4fele?szembe egy TZRessel meg egy robogóssal?kicsit csodálkoztunk nagyon szépen csinálta
Csajok! Csajok! Csajok!

Visszatértek a lyányok, a lyányok, a lyányok angyalok!!!!!!!
Ma se semmi napom volt.......bejártuk asszonypajtással Budát össze-vissza, dugóban (persze nem igazán érintett minket.... ) vettem egy nadrágot 70 ezerért, aztán kiderült, hogy nem is túl jó.......
Berepült a felnyitott plexi miatt egy darázs, és ha már ott volt, belém is kóstólt a bal halántékomon.....
Kegyetlenül eláztam, persze az új nadrágból előtte kivettem a vízhatlan bélést.......
Az autókkal is tele van a tököm......volt szakadó esőben lámpa nélkül közlekedő és persze pont akkor előztem......volt ködlámpahasználós 5 méterenként fékezgetős 30-al menős hülye tetű állat (hú, ide most sok cifrát tudnék írni.... ) Persze közben a nyomvályúkból az összes kamion megfürdetett......(csak azt tudnám, ilyenkor miért kell a személyautónak szinte megállnia, ha ilyen jön szembe....)
Úgyhogy zajlott az élet......
Szia Péter!

Reggel kilenckot indulunk a budaörsi Agip kútról! A visszaérkézés időpontja nem ismert, a tempó ami jólesik, főleg ha jól esik.......gyere!
Sziasztok!

Kykee! Én is nagyon sajnálom a történteket! De a bunyóval vigyázni kell! Hallottam már olyat, hogy valaki belehalt egy lökésbe......elesett és beütötte a fejét a padkába, a srác meg mehetett ülni....úgyhogy nem játék, de lehet, hogy én sem álltam volna meg! Azért nem féltelek, okosan oldod meg ezt........
Kykee!
A lelki sebek bár látszólag gyógyulnak de könnyen felszakadnak szóval az a kormánycsere csak tüneti kezelés az új abroncs már kis nyugalmat hozhat de például xenonra való váltás világítás terén szinte balzsam lenne sajgó sebeidre De egy Yoshimura kémény szerintem már nem csak a lelked de az elkövető életét is nyugodtabbá tehetné
Napsugár!
Hűvösebb lesz? Hmmm.. akkor jól jönnének azok a monokinis képek hogy kimelegedjek!
Valahogy mintha kimaradt volna a mondandódból hogy rólad készültek azok a képek
De azért kíváncsi vagyok rájuk jöhetne privátban a docholiday@freemail.hu mélboxba
Napsugár!
Hát mi történt ezzel a topic-kal? Hogy lehet, hogy még senki sem válaszolt?
Természetesen jó lesz!
Sziasztok!

kykee!
Én is csatlakozom a motorod tragédiája felett gyászoló tömegekhez, bár a svédtornát speciel én nem támogatom, inkább pénzben szoktam a lelki kárt is megtérítetni.

Steve!
Jól emlékszem, hogy holnap mentek a bejárásra? Szabad megkérdezni, hogy mikor indultok, milyen lesz a tempó, és mikorra várható az érkezés?
Kicsit lesz csak hűvösebb!
Csak monokinis képekkel szolgálhatok!
Jó lesz az is???
DoC!
Most megyek cserélni fél 6kor gumiztatni Lepsénybe! eltört a köcsögnek válla szilánkosra! ettől még perkálni fog,minden ki van számolva és levakerva! ezt nem hagyom annyiban,tudok nagyon rohadt is lenni,bár nem szeretek!
de most vele kivételt teszek!
Kykeenek nem kezd kopni ,már majdnem kilátszik a a levegő belőle!
Kykee! Jobb vagy mint Zidane!
Nálam is családtag a motor Meg tudom érteni mit éreztél és végülis jobb hogy még nem ölted meg hisz perkálnia kell keményen és gavallér módra ..nem azt mondtad hogy kezd kopni a hátsó abroncsod?
hámárosán??
mikorra tervezed mester???