Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...én meg kettőt! egészségetekre....
Aztán ha fel tudok állni iszom még egyett,ha nem akkor haza megyek! ! !
aha, én meg iszom egy sört
csak én szedek itt béres cseppet
jó estét mindenkinek!
Protektoros ruhában kell görkorizni!
(legalább is annak, aki nem tud )
Olysmi
tudom, specialitásod a korláton átugrás térdre érkezéssel... Vagy mi a szösz volt
Na ez most igazán fályt

Tudok görizni,,,simán megcsinálok 1-2 flikk flakkot korlátba kapaszkodva
Inkább azt mond hogy minek görizik aki nem tud
Nem vitszes

A bal térdem kész. Majd becarok mikor a motorra ülök.
De minek görizik az olyan ki nem tudja mennyire veszélyes !
Hello mindenki.
Hali kis sérült!
Tegnap láttam egy fehér GSR-t, a gazdája térdnadrágban és roham sisakban volt...
Volt még 1 narancsszínű K8-as, de ez jobban bejött. Talán mert egyszerű, de mégis szép.
Na végre még 1 szép fehér! MOCI !

Helláj mindenkinek.!
valamint a fékeket is próbálgassad ki, hogy milyen a fékhatás, persze alacsonyabb sebességnél és kissebb erővel kezd és fokozatosan
Most is csak olvastad!
Persze, mert gondolom odarántotta neki rendesen.
Új gumira.... hát persze!

Az új gumit be kell "járatni", koptatni.
Ez az első 150-160 km nagyjából. Ha csak egyenesen mész, akkor értelemszerűen csak a közepéről kopik le a formaleválasztáshoz szülséges szilikonos réteg.
Ha a bejáratási leírásokat rendesen betartod, akkor elvileg nem is mész túl a határon amit a gumi az elején elvisel.
Döntöhetni is csak óvatosan és finoman, mert ugye ott is le kell koptatni a felső réteget a gumról.
de régen hallottam már ezt a szót, hogy "elnyakalt"
A balesetmentességről jutott eszembe: láttam egy videót, a mókus kigurult a szalonból a null kilométeres GSXR-el, és 10 méteren belül elnyakalt. Az új gumira fogták. Tényleg ennyire? Mire érdemes figyelni az első időben?
Szerintem meg életed leghosszabb 10 napja fog lenni...
Nem fogod megbánni!
Csak óvatosan és sok-sok balesetmentes km-et kívánok!
ÁÁ basszus, nem lesz meg szerdáig, haver szerda reggel utazik ki franciaországba, 3 hétig kint lesz.
Kénytelen vagyok én is most mást venni, majd legközelebb lesz motul. Most Repsol Moto Racing 4T 10W50 veszek.
Gratula a választáshoz, nem fogod megbánni.
Az a 10 nap meg hamar eljön..
Sziasztok! Nem tudom megállni, hogy ne osszam meg veletek, tegnap én is beléptem a GSR tulajdonosok táborába! Remélem lesz alkalmunk együtt gurigázni, és egyszer személyesen is megismerhetem ezt a jó kis közösséget! Köszönöm a sok hasznos infót, sokat segített a döntésben. Sajna még kb. 10 nap, mire megkapom, de hát ennyit már igazán kibirok!
Inkább akkor ,mert sokat jár hétközben kűlföldre transferezni és akkor biztos ,hogy otthon van napközben
De még egyeztetek vele,hogy sikeres legyen a küldetés
OK?
Okés, nekem a hétvége is jó