Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de jövö héten már remélem meg lesz a dübörgő
Ha sokat ülsz a motoron, akkor nem csodálkozom!
max a tejet a középsőbe rakod

sorry most lépnem kell, késöbb leszek
igen még az
Fndi, de neked még gyári a dobod, nem?
Akkor így próbálkozom...
http://www.vatera.hu/oldaltask...
nékem van oldaltáskám gyöngyvászonból de abban van kemény merevitő a belső oldalán, és nem mondanám hogy naon felmelegedett volna, pedig ...
jójestét
Akkor tényleg a hallásom romlott De köszi, megnyugtattál..
Nem ment fel a kép...
Srácok! Van valakinek bármilyen tapasztalata GSR-re a hátsó oldal táskák elhelyezését illetően? A túrára ezt néztem ki, de félő, hogy a nem gyári kipufogó miatt túlzottan átmelegszik az oldaltáska...
Tutis! Mivel ma láttalak a Soroksárin, így határozottan állíthatom, hogy kva hangos a kipufogód! És ma láttam egy GSR-est fekete Berik kabátban, rikító zöld sisakban a budai rakparton, nem gyári kipufogóval. Na az övé sem volt halk! De Tutis a tiednél nem volt hangosabb az 100%!
Na, most kijössz vagy nem jössz?
He he!
Ha a motor teljesítméynére vagy kíváncsi, nem fog változni. Amennyire még te húzod neki, úgy meg végképp nem éreznél semmit, csak a hang miatt érzésre jobban megy!
Tipp: 12-es hosszú falfuró, mártsd bele mindjét lyukba 1x, 2x, de vigyázz a dob oldalát ne fúrd ki.
A te tejesítményed így is gyenge!
Szinte semmi nem lesz, mivel a gyári dobban kamrák vannak. Mivel ezek a kamrákban változás nem történik, nem lesz nagyjából semmi maradandó eredmény, max repedt fazék hangja lesz..
Ámberek!

A kipufi kicsi csonjka ahogy kijön a dobból, ott kisebb a lik mint maga a kis csonkon van.
Ha azt nagyobbra fúrom akkor mi lészen? Lessz jobb hangja? Vag ycsak romlik a teljesíményem?
valaki nincs errefelé tatabánya körül éppen?Meghallgathatná.
Nem tom mi lehet valahonnan előröl jön a hang de télleg az van h néha hallom néha nem vagy csak nem figyelem.Passz
szerintem a láncfeszítő vagy valami ilyesmi lehet az...
Biztos, hogy a szelepeket hallod?
Nem hangos csak feltünt vékony kis ciccegés
Hallotam már olyan dobot ami gyári volt csak ki volt belezve.Bár nem tom mi minden lehet benne de vadabb lett a hangja az tuti!valami mellékhatás?meg egy teljesen más téma..
most vettem észre hogy mintha hallaccana a szelep/szelepek/hangja .Amikor észre vettem akkor éppen egy 50-60km ut után üzem melegen(77-81-fokos motornál)de hallottam ma reggel is melegités közben.remélem semmi komoly
Nyitott dob.
A katalizátor a jobb oldali hasindom alatt van, a hátsókerék elött.