Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezekszerint a hayás volt a hunyó!?
Még csak nem is kanyarban volt (ha jól emlékszem)
Sziasztok.

Sajna nem tudtam menni. Pedig készültem rá ! És még meg is szívtam, a nyugatinál elég nagy lendületben estem egy nagyot görivel, a bal térdem 3 szor akkor mint normál állapotban. Most is jegelem.
Halottam a szomorú hírt. De ott talán nem kellene 160 nal menni,,,,,érdekesek a kanyarok. Nem durvák,de érdekesek.
Abdult hívtam,hogy rendben vagytok e! És igen! Ez jó!
http://hvg.hu/itthon/20080420_...

Akit a mentőbe tettek, az az autós volt...
Üdv all!

Nagyon jó volt a mai gurula! Örülök az új arcoknak,mindenki nagyon rendben volt!

Bakker azért bíztam benne,h nem lehet nagy gond....
Hol olvastál róla?
Mármint a srác kezdett el velem vitatkozni
Hali

Óvatosan, sok baromarcú szabadult ki az utakra. Ma du. a 2-es úton Vác után (a kanyargós részen) majdnem megismétlődött a tavalyi eset, tudjátok, amit kamerával vettek. Én pont előztem a kétsávos úton egy uno-t a kanyarban, amikor egy egész sor (5-6 motor) jött szembe (!) a sávomban. Nem ám átlógtak, az én sávom közepén jöttek, előzték a lefelé tartó kocsisort.
Kurvagyorsan rá kellett borítanom, hogy ki tudjam őket kerülni, centikkel mentem el mellettük, na meg az uno mellett is

Szal óvatosan....

Visszafelé meg leelőzött egy kawasakis srác, rövid ujjú póló-farmer kombóban. Hülye donor...
Üdv mindenkinek, én ma Kakucson jártam a KTM tesztnapon, de bár ne tettem volna. Saját motorral is lehetett menni. Fel is mentem a sajáttal, erre sikerült kifognom egy bénát előttem tesztmotorral. Nem tudott rendesen dönteni. Külső íven előztem, de a srác kisodródott, belém akadt. Sikerült talpon maradnom, de ő eltaknyolt. Megálltam, megkérdeztem hogy jól van-e stb.. Nem volt gond. Erre amikor lejövök a pályáról, jön oda a haverjával hogy a bukósisakja megsérült, beszéljük meg. Na mondom kiscsávó, ezen nincs mit beszélni, én kívülről jöttem, volt elég helye, ha balfasz és nem tud bevenni egy kanyart az az Ő baja. Mindenesetre korrektül odamentem vele a KTM-esekhez és megadtam a számomat is, mert gondolom neki csengetni kell majd a tesztmotor miatt. Nem lett nagy kár a tesztmotoron, karcolás az idomon meg ilyenek. Még elkezdtek velem vitatkozni hogy pályán nem lehet előzni, meg hogy én voltam "szabálytalan". Na mondom Te hol élsz hogy pályán nem lehet előzni? Meg Ő szabta egyenesre a kanyart, nem én. Még nekem kellett volna számon kérnem őt....
Sziasztok

1 perces néma csend a Hayabusás srácért.

Mindenki hazaért rendben?
Hello!

Persze, tudok, csak az a kérdés, hogy hová?

üdv
Most olvasom, hogy a Hayabusás srác meghalt...
Üdv all! No én már itthon, remélem mindenki épségben hazaért! Jó volt a mai gurulás (5 GSR) - az Esztergom előtti visszafordulástól eltekintve... - és örülök, hogy új GSR-esekkel is megismerkedtem. És bocsi, hogy leragadtam Jamaica Man-nél Visegrádon!
Na lépek füvet nyírni...
Hali! Igen, Szentendrén negyed kettő, fél kettő között csatlakozik hozzánk Syrus a fagyizó környékén, a Duna parton. Gyere oda te is.
Szentendre fele jottok, nem?
Szia

Lesz, fél egykor a Műegyetem elött.
Szia Abdul

Ha olvasod ezt akkor hívj fel, fent van az adatlapomon a tel. számom.
Köszi
Lesz ma Visegrád?
Hol és hánykor?
Szolnokon este még jégeső is volt , közben a levegő szűrőt puceráltam sűrített levegővel de nem is volt koszos
nagyon....és nem ázott át a ruhám,csak a kesztyűm.Motorostalin voltam Komáromban,de szar volt az egész
....akkor jóóól esett !
Sziasztok !

Délutánra felszáradt az út és meglátogattam az EZÜST GSR-t .
sziasztok!Na megvolt ma életem első elázása,esőben jöttem haza
Nincs és!
Ennyi
Látom,egy kérdőjel!és.....?
baripetinek