Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eu.black:51900Ft...... eu.red:52900FT........ eu.silver:53900Ft.......................2..év Nokia gyártói garanciával: 65900 ft.................. ....................Méretek: 114.8 x 46 x 12 mm, súly: 100g / Polifónikus, MP3 / Korlátlan telefonbejegyzés, Photocall / microSD (TransFlash) bővítőhely, hotswap, 130MB belső memória / HSDPA, WLAN, IrDA, Bluetooth, USB / Symbian OS 9.1, Series 60 v3.1 UI / SMS, MMS, Email, Instant Messaging / WAP 2.0/xHTML, HTML / 2 MP kamera, 1600x1200 pixel, video / Push to Talk funkció / MP3/AAC/video lejátszó / FM rádió / Dokumentum nézegető / Beépített kihangosító
amúgy meg csütörtökön jönnek haza a legények,ha erre jársz mindenképpen gyere be,mert a Szegvári már nagyon örülne neked.meg én is persze
mennék én szívesen tudod.de hát valakinek dolgoznia is kell
Halihó
Nem nekem kell, én csakis SE-t használok..
Hali Tutis! Nekem ilyen telefonom van, de nem valami megbízható... most volt akku csere garanciálisan és a billentyűzet néha használhatatlan, eddig csak kifújták belőle a piszkot, de másnapra még rosszabb lett. Most majd vihetem újra szervízbe. Egy 4 hónapos Nokiától nem ezt várnám...
Kykee! Nokia e51 új függetlent tudsz-é szermányolni? Mennyi zsé? SE W850i 1 éves beszámításként szóba jöhet?
Köszi, köszi, de ettől meg csak sírógörcsöt kapok egyébként tényleg jó kis videók! Remélem eljön az idő, hogy én is így tudok majd.
ja, elolvastam még egyszer, leesett....
Gino, biztosan az én készülékemben van a hiba, de tényleg nem vágom....
IGGEEEEEEENNNN!
Mit nem adnék érte! Csak egy icipicurit had halljam, lécciiii
#44932 "Bocs hogy savanyú vagyok."

Erre kérdeztem én: "Ki kóstolgat? Kinek írtad? "

Érti máááár?
+ látogassunk egy röktönzött koncert erejéig ?
Nomad-nak, ő dobta fel a délutáni csavargást. Csak ugye én múlt héten hétfőn vettem meg a gépet, és a mai napig nincs még kész, egy cseppet szomorú vagyok... Itt a 4 nap, és én meg hallgathatom majd a "muzsikát"...
Ki kóstolgat? Kinek írtad?
Ja, végül is régen sétáltam már
Jó nektek, szép az idő, és még motorotok is van....
Bocs hogy savanyú vagyok.
Én megyek haza.
Helló mindenkinek!
Karaly az idő.valaki du valahova?
Jó étvágyat!
Oké legyen a michelin! Kérdezd meg légyszi a szüleid jönnek-e, mert ha nem akkor valamit ki kell találnom. A héten még le kéne küldenem Karcagra cimbimnek..
Jó reggelt Uraim!