Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Képet minek? Nézz alá a sajátod alá, olyan ez is
Az egyik cső végén van egy kis sérülés, de csak meg kell reszelni és akkor eltűnik.. Max ezt lefényképezem..
én csak 20 fokban tudok menni ! dobj már fel róla egy-két képet köszzzzzzzz
nemsokára szabin leszek és megyek .
Kipuffért mikor jössz? Már rég van 25 fok
Szeva!

Dolgozom a hétvégén is.
De lehet, hogy a jövőhéten! Akkor úgyis hosszúhétvége lesz!
4 nap alatt sort kerítünk rá!
Szalag utca, a Corvin tér sarka, a Fő utca felett. Egy hónapja nyomom itt, eddig "pesti" gyerek voltam.
lángosmerremikor
Ha a GPS-t nézed, akkor ki figyel az útra?
Városi forgalomban annyira sodródsz, hogy szerintem nincs időd állandóan a GPS-en kontrollálni merre jársz.
Ha pedig mondja, akkor nem hallod. Legfeljebb kékfogas bigyóval a füleden a sisak alatt. Ha hallod....

Buda? Merre?
Kifejezetten GPS tartó
itt nézz szét:

gps tartók
Pici GPS tartó, vagy az a nagy táska, a tetején a GPS tartóval?
Nekem van GPS-em, lehet hozzá kapni tartót.
Nem az ezüst a legszebb, hanem az enyém.
Tényleg, használ valaki GPS-t a mocin? Hogyan eszkábáltátok fel? Csak mert nemrégen dolgozom az új melóhelyen, és néha gondolkodnom kell, hogy merre.... Budán egyébként sem vagyok ismerős, 1 hónap pedig még nem volt elég, főleg hogy 2 hete gyalogkakukk vagyok, amióta ellopták a kocsimat.
Ajjajj, asszem' ha belemegyek ebbe a beszélgetésbe, rosszul jövök ki. Nézve a fórum tagokat, biztos veszítenék!
Az igazság az, hogy mindegyik gyönyörű
Kykee nem elfogult, én is tanúsítom hogy a szürke a legszebb
elfogult vagy!
....hogy nem ezüst

Üdvözlet mindenkinek

Gratula az újaknak és sok örömteli balesetmentes kutyasétáltatást kívánok hozzá
egyet eszünk mindannyian?
Ja, és mi a baj a fehérrel?
Szia, elnézést ha kinyomtalak, valamit biztos intéztem. Remélem elkel a tiéd is, engem meggyőzött az új. Talán jobb is így, a járatás alatt legalább összebarátkozunk.
gratula , jól döntöttél hogy a gsr mellett maradtál , mikor hívtál , másnap vissza hivtalak , de te kinyomtad , se baj , fehér
morgen , KÖZÖS lángos mikor lesz ?
Jó reggelt.
Hali mindenkinek,

Utolagos köszönet és üdvözlet a vasárnapi guruláson résztvevőknek, kár azért balesetért......igazán szép nap volt!