Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csárlájt all!

Tutis:Csak hétvége a jó,akkor biztos,hogy otthon van a gumaman
MEgkérdezem ma hogy mikorra lenne. 4 litert kell venned, igen. Nekem 4, az már 8. Kinek kell még?
Jó reggelt all!

Tutis ha szerdáig megvan akkor érdekel ,mert akkor viszem szervizre!4 lityi kell igaz!?
Srácok, van egy jó lehetőség Motul olajat venni. Cimbim tudna jó áron hozni Motul olajat, de csak akkor ha bizonyos mennyiség összegyűlne (Kb 25-30 liter)
Mint tudjátok a motul az egyik legjobb..Sokan ajánlják.
Ebből is a legjobbat vennénk:300V 4T Factory Line
Ha valakit érdekel, jelezze, és ha összejön a mennyiség, tudnék szerezni. (Nagyker ár vagy még annál is olcsóbban)


Kykee: gummát héten el tudjuk intézni?
Jó reggelt!

Szar dolog, de követési távolság.....
Jó estét mindenkinek!
Örülök,hogy megúsztátok ezt az életveszélyes napot!Nem gyenge mennyiségben volt motoros az utakon.
Sajnos szemtanúja voltunk egy balesetnek,ami épp mellettünk történt Tihany partszakaszán!
Fehér Opel hírtelen flkez,jobbra bekanyarodik,mögötte a Volvos satul,de a mögötte szabályosan haladó motoros a fiával beleállt a Volvo hátújába.A motorosnak szétvágta az állát jó mélyen a plexije,a mögötte ülő fia meg előre esett a motor mellé,mert felemelkedett a motor hátulja 40-50 centire
A fehér opeles elment a helyszínről,de maradtunk egy páran és elsősegélyben részesítettük a motorosokat.Lefektettük egy faasztalra az apát az út széli pihenőben,mert nagyon rosszúl lett.
Falfehér volt és alig bírt beszélni,mert az állán szétnyílt a seb,ami a járóideget ért ütésből és a mellkasán találta nagyobb ütésből eredt.A fia könnyebb térdsérűlést szenvedett.
Most mehetek tanuskodni,de legalább segíthettem.
Este hívott is a motoros,hogy megköszönje a segítséget.Jobban van és összekapcsozták a sebet.

Nagyon rossz volt látni a balesetet és hihetetlen,hogy mennyire védtelen az ember a motoron.
Nem mentek 40nel sem,de a motor eleje rendesen megsérűlt,akár csak a Volvo hátulja-
Vigyázzatok magatokra.

üdv,jó éjt,kykee
Hát jó.....
Mé van itt ekkora csend?
Kis hülye gyerek, nehéz beismerni, hogy hibázott...
hát akkor lebontottam volna az arcát
Ja hát! Ott hát!
még az a szerencse, hogy nem ütötte ki alólad is a kutyuli
Alá is írta a nyilatkozatot, nem is ezzel volt a gond, a sisakját akarta kifizettetni velem. Pedig Ő hibázott, és még leállt velem vitatkozni. Negyed kört mentem mögötte, és figyeltem hogy milyen íven megy, belülre zárt mindig. Úgyhogy ott nem akartam kockáztatni, kicsi ahhoz a kakucsring. Ahol meg előztem, tök széles, 3 motor elfér egymás mellett. Vagy még több is. Kívülre húzódtam amennyire lehetett, onnan kezdtem dönteni. A srác volt a balfasz. Ráadásul először amikor belém akadt még nem esett el, csak ijjedtében felegyenesítette a motort, na akkor akadt belém még1x és akkor esett el..
csak amikor be van tépve
Te a körúton görkorizol? Tényleg inkább motorozz!
Úgy úgy,,,bizony veszélyes. Volt hogy a buzi autós simán el akart gázolni a zebrán.
És volt olyan is mikor vele párhuzamosan mentem az út szélén a körúton,még neki állt feljebb.
Pedig a kressz nem tiltja a göriseket az úttesten azt hiszem.
vigyázz magadra mert bazi veszélyes sport a görizés, inkább motorozzz
A görzenálba csak a családot rakom ki. Én rongyolok be a városba Én ott görizem.
100%, hogy alá kellett írnia egy nyilatkozatot, hogy saját felelősségére motorozik és minden okozott kárért vállalja a teljes felelősséget.
Tehát nem értem őket mit variálnak.... Így sikerült sajnos. Ezt tudomásul kell venniük, el kell fogadniuk.

A kezdőket, lassúakat nem célszerű külső íven előzni pont ezért, mert mindig kifele sodródnak.
Belső íven, féktávon vagy egyenesben (ilyen kakucson nem igen van ) lehet ill. kell őket előzni!

Nem lehet előzni?
Ez k*rva jó duma!
Sipi, te nem a Görzenálba mentél? Mit kerestél a Ny-inál? Legközelebb a motoros ruhádba menj!
Igen ő volt.
De ott pont egy trükkös jobbos kanyar van, ha Esztergom felől jössz, már van ott egy nagy kereszt...
mociztam ma egy nagyot azért én is,de nem olyan gyorsan,engem van aki hazavár
na azért! Szíííya!
halihó itt vagyok épségben-egészben