Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy megkérdezted azonnal megmozdult!kérdezz még sokszor és gazdag leszek!jut belőle naked is!
pl:nestea
a mai sun city levelen ilyen no aggódj.
tomorrow biztos good lesz.
Kong a pang!
mivan nem romlanak ma a mobilikok?
ma kevés munka kicsi árrés?itt is!
még messze van a 4000+ számodra a tank benzin!
Amúgy egy tankba jó sok benzin fér!
Érdekes,hogy egy csicsergős csacsogós hölgy sincs most itt!?Ancsa,Hidi,Napsugár,Gyöngyi!csak a Tarka meg én vakerok?! én nem fizetel magamnak egy tank benzint!
Hirtelen elromlott mindenkinek a klaviatúrája?
még,még egy pici és meg van a 4000.ik hozzászólás!hajrá kié lesz az!az(tól) kapok egy tank benzint! dumáljatok csak! Laca huzz bele,ne hagyd magad Rece!
öÖÖÖÖööt,öt ismerem!sok iksziksz el!de ekkora má minek!ja én!én tök hülye vagyok,de vállalom!
na ez földhöz már dönteni?
Te is vagy kicsit nem okos!
Sziasztok.

Megvagyok én. A nevemmel ellentétben mindig jógyerek vagyok.
Az miért lenne probléma,hogy itten Te tanya!?a hülyeség az kell,különben behülyülsz és akkor hülyének fognak titulálni és az naked meg rosszúl fog esni,ha lehülyéznek,mikor te nem vagy hülye csak hüly-hülye!érted Te ezt,nem vagy Te hülye!
Fogtam én mán ilyet,ez már nem dönt földhöz!de egy ennél nagyobb már igen!
-meg ha nem GSRezhetek!
Lehet,hogy elköltöztek,mert itt tanyázok!
A többiek hol vannak:Steve tesó,Dr.DoC,Rece apó,Laca tezsvér,Don Dody Alfayed,Ahmal Abdul,Badlac(RosszLaci),Tűzpenge,stb.................?
Így dudátá mi???
én se hall se lát mikor dolgozni.
cbpista ismerem.ő is ismerem.sokat mikor stilója. találkoztunk volt.
Akkor én sok-sok bamburgert!nyamesz!
Fél twokor ott dudanottam naked sokat a Hausemaker"s high way-en!hallottad!Cbpistával voltam!Ő az:
ki-mit érdemel.
gondolom elötte jól szétcsapkodod a hátát ostorral!
Nem szar az csak aranyos! még hozzá 24karátban! kis drágaság!
Elérhető általam,átadom néki!
Nem naked rendeltem hanem a koviknak!csak a koviknak nem tudom az elérhetőségét!
Há tesó!
Válámillyen hásonulló nincsen é néked,mint alább az e? Grrrhrrr--pü!
Persze biztosra veheted é,hogy sokat aztán nem ér,úgyhogy jó kevésé megvenném e.