Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pfffff... Nem tudom, melyikünk motorjának van SUSOGÓS dobja, meg villanymotor hangja ;)
Túrázni megyünk, (ha tudok) nem vagizni :P A Csesznek-i szerpentinen majd megmutathatod mit tudsz :D Majd megjegyzed a rendszámot ^^
gixxer barát nem jönni,csk sv bari+ bandita bari.+én is. 17:15 körül vagyunk a bótodná ott!
És jobb oldalt alul kik sétálgatnak ott?a nejed tudja? Jaaaaaaa,jöttek a lomisok és viszik a Yamahádat,mert feljelentett a szomszédod,hogy rontja az összképet!
Ancsa!
Tarka nem beszédhibás,csak kódoltan beszélgetünk! nincs olyan Nap ami a Tarka agyát megszúrná!pá
Te RECE!
azokon a képeken amit küldtél,mintha egy nagyobb ház állna,nem pedig ilyen kis panelproli-lak!
Pálma infolány ari!
Elintézette a mms-t,működik,de már úgyis tudod! Te is nagy király vagy mint mátyás!
Naná,hogy megyünk!a probléma befolyásolhatja,de nem most!még hambizunk is!
lassan befejezem a szigetelést, már csak az oldalak és ahátulja maradt, egész jól állok nem?
hát vissza is jött, mostmár nem kisérletezem tovább.
na akkor ment a többi kép is, remélem nem jönnek vissza
na majd ha lesz házad, akkor segítek. mostmár kezdek profi lenni.
csak még azt nem tudom, hogy az építkezésben vagy az ügyvédi pályán
dr rece petrocelli
Rece!
posta tár üritve! mindig tiszteltem azokat az embereket,ilyen munkákat végeznek főleg ha a sajátjukról van szó!minden tiszteletem a tiéd!az én házam még kész sincs,de burkolás ügyben majd kereslek!
ne sokkolj!
azé megyünk?annyira nem rossz hír?
Szia Tarka tesó!
igen,rengeteg szervizem van,de rátok mindig szaggatok időt!meg meglehetősen idegroncs lettem egy hirtől! majd mondom!
Menj te is én már ott voltam előbb!

Bocs gsr kollégák,hogy itt dumálgatunk mi Tl-ek.
Valaki járt nálunk az éjjel... , ne tudd meg! majd hívlak oszt megdumáljuk! És menj át a sajátunkra, mert üzentem, hogy mi a nagy harci helyzet a netemmmel.
Mivan drágaszág?felébredtél?
este pici motor kykeeékkel,aztán telcsi ok! de most te hívj,mert annyit tudsz beszélni,hogy teljesen legatyásodok.
Tarka!
Beszédhibás vagy? , vagy csak az agyadra ment a meleg? este telcsi? Zsuzskát pusszantom!
Hűűű!
ennyi melód volt ma,hogy csak most jutottál gépközelbe??
remélem ma időben be tudsz majd zárni,nem úgy kell megint vízágyúkkal oszlatni az ügyfeleidet mint múltkor!
Doc!
a FIREBLADE az rokon!ne szúrkáld nagyon,mert nincs hozzászokva!de edzetni kell!jó edzést hozzá!
Sanyika!
Látom beérkeztél a topicra!jössz te is?nem fogod birni a hajszáritoddal!de gyere,mert én is megyek!
MIT VICSOROGSZ GYÖNGYI?
kykee, üritsd ki a postaládádat mert nem mennek át a képek
jó reggelt,
kykee, törzskártya kézben, probléma kilőve!!!!
szigetelés halad, mint petrocelli háza
küldök neked fényképet emilben.
laca, kicsit eltüntél velem együtt, látom neked is ezer a meló.
steveről nem is szólva, mindíg csak a nők mi?
22.-én nem tartok veletek, másikirányba motorozok.