Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csáó!

Átmentem csendes figyelőbe!

Sok a munka, motorozni sincs sok idő! Az új kidörrentőbe 50 km van csak.....

Nem vagyok én olyan nyélgázos fajta!
Mi van Laca???nagy a csönd feléd!megértem,hogy nem topicolsz!nekem is ha ilyen csövem lenne én is egész nap motoroznék és üvöltetném,nyélen!
Tarka!
Ismét beszél Kykee az iménti időtartományban és infólány abból nem értik,hogy mi a helyzet negativ polarizációja a te mobil!menel be és az infótik segedelmeskedik ha rámol hivatkoziskodsz!értő?
de lehetséges hogy a mostani szoftika nem akarodzikál rendesen mükszikizni és noje szoftver kell!
holdfekvés után megnézem hamar és derül az majdan ki!
ma mán még dolgozni, nem okké,de a holnapon vagyok ott a este én vagyok nálad 5-kor és barátaim is.akkor beszélünk a személyessel.
Lehet,hogy a telcsin belül van e valami eekalibrálva!
Vazze kykee!
eszembe jutoot,hogy karácsony körül már jártam a boltodnál,de sajna nem tudtam kihámozni a nyitvatartásod ,úgyhogy odébbálltam.
ezt fejtsétek meg:
Ha tudolkozol holnapi napodon időd engedelmével kiszakit,akkor térj be,mert eme távolság nagyban megneheziti a probléma megoldhatoságát!vagy még ma!
Nna Kykee!
megcsináltam és azt írták vissza,hogy ez a szolg,már bé van kapcsolva.
hagyjuk ezt a topkot tovább működni a nyűgöm nélkül,úgyis találkozunk személyesen,majd megoldjuk.Neked bizzztos sikerülni fog!!! Asszem én vagyok pancser a telefonhoz!
Akkor ha előbb nem majd holnap!
6464 nem jó!
kéri a pint de mit adjak neki??
na má van valami! OTA MMS-t kell küldeni! várok.
Akkor csináld meg ezt:smsben OTA(szóköz)6230i ezt küldd el a 1270re!
DON DoC!
Miért,ez szúrás volt?!nem győzőm hangsúlyozni,hogy nem szeretném megbántani egy barátomat sem!
inkább bocsánatot kérek a semmiért is,minthogy nagyképű rissz-rossz poénokat elsütve megbántsak valakit,amire én azt hiszem hogy jó volt!kezdtem aggódni,hogy felveszed!
meg véletlenűl sm szeretnék egy bimbódzó kapcsolatba belepiszkálni,csak ha 3.iknak beszállhatok!
A Rúzvelt meg úgy lesz,hogy megesszük isszuk és futás teli hassal!
Kykee maestro!
Bacc@ meg a technika a qúva annyját.Má megin nem gyütt semmi érdekes,de mostmár lesz...rom.
Majd fényképezgetek és kis barátaimnak nem mms-t küldök,hanem levélben feladom!
Na mind1 köcci az erőfeszítéseidet e nemes cél érdekében!
Kykee!
Küldtem a nyerő számot is mélben. Ezek a nyerő számok nem úgy mint amit megjátszattál velem a lottón a multkor!
Kykee!
Harag? Nem is volt! De mintha túl erősssssen fogalmaztam volna a szúrkát mert még mindíg emlegeted SORRY
Már majdnem azt írtam hogy rendben a rúzvelt csak még időben végig sikerült olvasnom az utolsó sorig az álmodat!
Pont akkor amikor jöttök épp ki leszek tiltva ám teljesen váratlanul az összes szegedi vendéglátóhelyről sajnos
Biztos elterjed a híre hogy fizetésképtelen vagyok..
Tapolcán a tó mellett van egy jó étterem - márciusban voltam ott - viszont emlékeim szerint nem kiülős és a sok motort sem tudom, hogy hova tennénk. Viszont a tó nagyon szép, főleg a hatalmas halak miatt is! De tényleg inkább a borozók vannak ott többségben...
hahó tarka tesó!
Ismét szóltam a wapod miatt és most meg 6464 a pin,ha megérkezik a beállitási opció!soksik!
kykee
Még mindíg semmi kykee.
Rákéredzkedsz a csajszira,hogy mivan?
kykee nem jött még a kódkérés,lassan menek hozzád oszt kiokoskodjuk h mivan!
Szeva Kykee tesó!
Helyes! Látom aktivizáltátok magatokat!!
Mi a Lacával szombaton beguruljuk a másik felét!
Tapolcán a Malom tó környékén lenne jó valami zabálda, de emlékeim szerint ott csak borozók vannak.
Na mindegy, biztosan találtok valami jó helyet. Egyébként ha a környéken útba esik valami csárda, vagy ilyesmi akkor az is jöhet, nem muszáj mindenképpen Tapolcán kajálni, csak ne legyen túl messze Tapolcától mert akkor éhen halunk!!
Kering még egy olyan hir is,hogy a Materazzi megfenyegette Zidant,hogy neki is eltöri a lábát egy szép beugrással,ahogyan azt már tette is több alkalommal!Erre felbuzdulva fejelte meg,Materazzit,mert már amúgy is kivolt feszűlve idegileg és nagy volt a nyomás!megjegyzem érdekes verzió,de a történtek már nem változtatható!akkor sem ez az elintézési módja,föleg egy ilyen nagy névnek,sokak példaképének!
Rece!
délután 4 körül érkezik az infó!
Doc!
akkor ezek szerint nincs harag a múltkori Gyöngyiskedésnél és nem vagyok zabigyerek?tárt karokkal a főtéren,üvöltve,mint a Laca Yoshija,összefutunk!várj.................ezt most elképzeltem! lesz bámészkodó!3 hét múlva érkezika kicsi testem!imádom Szögödöt!Rosewelle téren kajálunk megint! Küldd el a számodat a veszpremgsm@citromail.hu -ra!
Ha már végeztünk a Mars mentőakcióval,akkor hivlak!kaja,pia,kávé,fagyi!mindet TE állod!
Szeva Laca!
szép a dobod! gondolom komoly a hangja!gratula! neked még ilyen jó a gumid? most,hogy élvezni fogod ahogyan üvőlt a vas,jobban fogod neki húzni és neked is megindul a kopás,de rendesen!
Halidéj Kykee!
Fagyira ásványvízre te ne is számíts! Sörre nem is esne jól gondolom!
Mikor jössz? Részemről örömmel futnék össze veled!