Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szasz kykee!!!!
Infolány nagyon volt rendesen! Felszívott telifónon és mondta szóban micsinájak!
Köszönöm meg a intézményeskedést! Mosse skerrel jártam,már hagyjukis a fenéba,délután annál a helynél mi találkozunk ahol beszélve van meg! 17:15 körül a barátok megyek és én is. Ha gondolkodod akkor ememess ügyben váltunk szót azér,bár mostmá működne is nemérdekel.
A bammburger volt frankó tegnapi ess te. Kár volt hogy eljöttél nem!
Na akkor utándél taláccunk.
Vétel,kikapcs.
ezt a képet kerestem,de nem találtam!
amúgy télleg jó motor,volt alkalmam kykeeével gurigázni 1 picit!fasza!
Szia Tarka.

azért hagyok egy házőrzőt
Szia Gyöngyi.

Hát hova is mehetnél máshova mint ide hozzám.

Laci
Semmi különös, csak mondd meg nekik, hogy ma este munka után indulok. A cuccom már össze van pakolva, csak nem tudom, hogy hova menjek Ja, és tarka, a csempézés nincs elfelejtve
szeebú!
gsr-ék nincsenek itthon!
hagysz valami üzenetet?
Igen, jó reggelt Tarka!
Ez nekem is szól??
Jó reggelt, Urak!
Másik poén pótlásul: van belőle sportváltozat is!
nem ment át a kép kár
Bocs,hogy belepofizok,de nem utolsósorban olcsó is:


Szevasz Husky!
Nem hiszem, hogy van jobb 600-as naked a piacon!
Egy jó tanács, ha olyan motort keresel ami alúlról húz akkor vegyél 1200-es Banditot, az már 3000-től kiszakítja a karod! A 600-as gépek nagyon felül kezdenek el igazán húzni. Mellesleg a 600 nakedek között a GSR-nek a legnagyobb a nyomatéka!
Néhány szakavatott vélemény a GSR-ről!

"Eddig annyi derült ki a néhány esetben beszúrt kigyorsítás során, hogy a hatezerig szépen, bársonyosan lépegető motor nyolcezertől átváltozik, előjön belőle - a reklámanyagokon is hangsúlyozott - láncos kutya, és úgy nekiiramodik, mintha csúzliból lőtték volna ki. A fenti kórkép meglehetősen egyértelmű: a GSR menthetetlenül skizofrén, alul egy kellemes barátságos városi cirkáló, 8000 ezer felé pörgetve és tartva pedig őrült ámokfutásra alkalmas szerkezet."

Üdv
Steve
...hello gsr 600 tulajdonosok...és a többiek.....
nem nagyon olvasgattam vissza.......bisztos rongáltak már titeket ilyen zseniális kérdéssel hogy mien a szerkezet.....???...bocs hogy én is ezt teszem....de megköszönném.....érdekel a dolog mert ki kell gurulnom az utcára....mert az erdő egyre kritikusabb.....és ez a motor is a listán van......amit lehet még nem tudom de mindenesetre érdekel......tapasztalatokra lennék kiváncsi.....mien egyáltalán.......szélvédetség......futóműve......űlés..kényel em.....Fék....kormány....preaktikusság.....mien vele turázni........menyire és mennyit megy........hogy huzz ...aluról is tól???.....a hangja az jó...azt hallotam.....(mondjuk a hátsó dob kialakításától nem vagyok elragattatva)....és az a 183kg amit nyom......az mennyire érezhető......elég filigrán???...

...kösz...
Ez jó. Lesz benne nagyon szar; veserázós szakasz (Sümeg-Tapolca), de a többi az jó :) Főleg a Tapolca-Veszprém. Azt ügyesben 21-22 perc alatt is meg lehet csinálni (figyelve a rendőrökre :D )
De: húzni akarjátok, vagy csak lájtos karika? (úgy öltözünk)
No problemo!
addig már lusta voltam visszaolvasni :) bocs
FireBlade!
Látom ismered a mondást hogy a lustaság fél egészség!
A 3716-3721 hozzászólások részletekkel szolgálnak az ügyben
Urak!

Mikor lesz a gurulásotok? :)

Ha van konkrét info (mikor-hol-merre-hova-meddig) biggyesszétek ide pls.

Köszi :)
Kykee!
A válasz eccerű Laca nem strapálja a klaviatúra ha nincs hölgy a topikon!
Köszi kykee az aggódást, de semmi gond! CSak.....mittomén.....
Csendes megfigyelőbe???????? megfigyelést még megértem,de te meg a csendes az két különálló fogalom!most te kaptál napszúrást a kocsin,vagy valami vicc ez?vagy csak simán rosszkedvü vagy? kezdesz aggasztani!
MI van merre jártok?Se Rece,se Steve,se DoC,se Laca,se DON DODY alfajed,csak tarka!
ja amúgy tarka vagyokok csak kovik legjobb jóbarátom géprűl írok!
kiazaz infótik?huné van?meg neme jövöl hambitenni zircre?