Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

France for ever
Szevasz Panizzi!
Szerintem csak egy átlagos vasárnap este...
Hajrá digók!
jóestét. jószurkolást

nagy nap ez a mai ... remélem jó meccs lesz
Hello Laca!

Megvan már a yoshi kipuffod a gépre?
me ha nincs akko itt élvezkedhecc 1 kicsit

TT Yoshi GSR
Mindenki jelezze részvételi szándékát, meg hogy esetleg hány motoros jön még vele, utassal jön e vagy egyedül!!!
Amúgy pedig várom az észrevételeket!!!
pl. Legyen e esőnap!!!! És ha igen mikor????
15.-én bejárom a Pannonhalma - Bicske szakaszt, hogy ne a túrán érjenek meglepetések!
Ha valaki akar jönni velem, szívesen veszem!!!
Több szem többet lát!
A Kykee-vel még nem tudtam beszélni, de tőle meg azt kérem majd, hogy a Sümeg - Veszprém szakaszt járja be, mert ott is van egy-két érdekes szakasz, pl. a vigándpetendi szerpentín, ami nem kispályás, meg aztán Tapolcán kellene valami jó kajáldát találni, ahol még készülnek is ránk!
A 2. szakasz leírása és térképe.
Szóljatok, ha valahol elírás, vagy tévedés van!!!!
Itt a túra első szakaszának leírása és térképe!
Ebből minden a túrára bejelentkezett motoros kap majd egyet indulásnál (a hátoldalon lesz a 2. szakasz)!
A túra útvonalán nem tudunk már változtatni, mivel ez fog megjelenni az újságban!
Amúgy is az eredeti ötletek alapján szerkesztettem meg, nincs benne új elem, és ki sem hagytam belőle!
Amin még tudunk változtatni az a pihenők helye, ideje. Sajnos idő híján nem tudunk minden látványosságot megnézni. A túra célja most amúgy is a GSR márka népszerűsítése lenne és nem a túrista látványosságok megtekintése!!! Persze ahol lehet, ezt is megtesszük!
A lényeg hogy végig együtt haladjon a csapatunk, ne szakadjunk szét, ne legyenek lemaradók!!! Ez fogja meghatározni a sebességünket is!
Ahol pedig megállunk, remélem önmagában is látványos lesz a sok GSR! Persze lehetne még egyéb ötletekkel javítani a figyelemfelkeltésen. Pl. szórólap a GSR-ről (1-2 fénykép, műszaki adatok, stb.), meg egy GSR Klán molinó, amit két motor közé lehetne kifeszíteni gumipókokkal mondjuk 1 perc alatt.
Segítsetek ötletekkel és persze azok megvalósításában is!!!!!!!!!!!!!
Akkor dolgozzunk!
Mint bizonyára már tudjátok, Badlac-nak köszönhetően a 22.-ei túránkról cikk jelenik meg a Motomix Magazinban (Soós Botond újságíró, tesztelő ígérete alapján).
Szóval a végén még híres lesz a Klánunk!!
A túra főbb adatai, hogy Ti is tudjátok (GPS iGO alapján):
-teljes táv 490 km
-tiszta menetidő kb. 9 óra
-6 pihenő (6 x kb. 20 perc )
-1 ebédidő 1 óra
-a túra teljes ideje 12 óra (pihenőkkel, ebéddel, vacsora nélkül)
-indulás reggel 8 órakor budaörsi AGIP kúttól
-végállomás Bicskén kb. este 8-kor, itt lehet vacsorázni, aztán mindenki hazaindul egyénileg, vagy kissebb csoportokban
Bár tudom, hogy szeretnétek még több képet is, de sajnos már csak egy fér bele...
A kép címe: Álmodik a nyomor...
Néhány balatoni kép!
Martin persze nagyon élvezte a nyaralást!
Neki még nem hiányzott a GSR!
Szevasztok Klán tagok!
Vége a szapadságnak!!!!
Tudok újra topikolni!!!
A hozzászólások visszaolvasásával nem is kisérletezek!
Majd szóltok ha lemaradtam valami fontosról!
Az volt
Szia Gyöngyi, jó hosszú menet volt, ha csak most értél haza.....
Szegény kykee......hatalmas áldozatot kellett hoznod.......
Szóljál, mikor kell megsajnálnom TRéged......

Tudtam, hogy jó haver vagy, mindig számíthatok rád! De a csajszi egyedül jön? Elbírok többel is, csak küldjed őket!
Sziasztok!
Most értem haza munkából, végem van Jól vagytok?
Jó hétvégét és szép napot!
Mentem motorozni,strandolni,vizibiciklizni,kajálni,sörözni,stb...... ....!
a lányom is üdvözöl titeket!
Lehet hogy négyen?ez a csaj a fürdőszobámban téged keresett!kiváncsi volt hogy mikor indultok,de nem tudta a cimedet!Én meg fölpróbáltam,hogy kit viszel magaddal!Nem birnám elviselni,ha rosszat hoznék rád!Ezt mondtam az asszonynak is és elsőre megértette!Mondta is,hogy még nem látott ilyen mértékű önfeláldozást egy barátért!a barátok már csak ilyenek!nem igaz,Laca?Te is megtennéd értem?!
Üdv Napsugár!
Vigyázz magadra és töltsd a nyaralást,ahogyan azt szeretnéd!
puszi Kykee képeket mag várjuk!
Doc!
Mi a bajod?itt va a topic hölgykoszorú!válogathatsz is!és még én vagyok zabigyerek?értem már! mindet magadnak akarod! csak győzzed energiával,anyagiakkal,!hamar kiszivják az embert a nők ha beindúlnak! értsd,ahogy akarod!
Nyirni aztán szivni,majd sex? ha ez igy van,akkor maradhatsz a barátunk és igen jól fogod magad érezni a barátok közt! könyörögsz majd,hogy maradhass még! puszi
Na,na! GSResek egy Nőn nem verekednek össze!ennél okosabbak vagyunk! főleg mikor barátság,testvériesség van!de tényleg,miben vagy profi?
Laca!
Ne feledd,hogy a portásoknak a főnök adja a melót és a portán mindig ott a főnök!vagy a tükrös szobából figyel!de a Főnök mindig elsőkézből próbálja ki a dolgokat és értesül az eseményekről!
Puszicsokor Gyöngyi!
Főzni sem tudsz? most meg össze akarsz ugrasztani két országos cimbit!? legalább ott leszel,hogy megfékezd a balhét!és ha már itt vagy akkor jönnöd kell velünk!ügyes vagy Doc!jó volt az ürügy,hogy oda jöjjön a GYöngyszemünk!onnan már nincs menekvés!