Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Laca!
Úgy érzem,hogy Rece bajban van! mindenből viccet csinálsz,hál"Istennek!
Mondjuk ha lóvé kell,vagy baráti segitség!vagy valamiről beszélni akar,vagy ha csak egy jó Nő kell!!
Szerintem neked is küldtem egy nőt,pedig lehappolhattam volna!De én nem ilyen vagyok,inkább segitek minthogy elvegyem!Dr.Kykee segit!
probléma megoldó dolgok:lóvé,kykee,nő
ok kykee, nem vettem ezt barátságtalan lépésnek, én is csak közöltem, hogy nem vita tárgya a dolog.
régi tartozásom már ez magammal és a barátaimmal szemben.
segíteni tudna valaki, ha van ismerőse a hungária biztosítónál, részleteket emilben, nem topic téma.
laca, legföljebb a sört kéne cipelned olajat nem, vagy a tűzre akartál önteni belőle?
na, van valakinek ismeretsége????????????????????
Szia hidi!

Na nehogy ne rohangálj!
Az a kis kitérő nem számít!
Csaó kykee!

Viszket a hátam, nem vakartatod meg? Mondjuk egy khmmm...... inkább nem írom le.....de hát Te írtad, hogy mindenben segítesz!
A telcsi télleg ott van!!Aláírom!! csak picit "megkésve bár,de törve nem"!!!
MAjd híjlak mert nem kérdeztem,hogy hány papírt vigyek a javítás ellenértékeként!
Tiszteletem Rece apó!

Nem is baj, legalább nem kell besegíteni a Yamahába öntendő olaj cipelésében....
Nincs itt semmi féle vita! Jól van!én csak a barátságot akartam erősiteni a jelenléteddel,de ha gondod van azt megértem!nem akartam erőszakoskodni,ne haragudj!csak egy jó bulis gurulást szeretnénk összehozni!
Ha van valami,amiben segithetek,akkor szólj!
Halkan hangoztatsd az észrevételeidet az üzletemmel kapcsolatban!még a végéén ugy beindul a sok rerklámozásodtól,hogy nem tudok elmenni motorozni és 0-24ig kell dolgoznom! biztosan ott voltam nálad,mert a telcsid itt van nálam!szóval van olyan jó a boltom, mint a FIAT?
kykee, ha a dolog összejön 21-22.-re, akkor semmikép nem tudok menni a gsr kirándulásra, ez van. ez nem vita tárgya
gyöngyi,
légyszi dobj nekem egy emilt az ace@pacargo.com -ra!
egy számomra nagyon fontos dologban szeretném kérni a segítséged, de ez nem topic téma.
nem viccelek, tényleg problémám van, előre is köszi: rece
1/2 1-re már nem jössz,de biztos nagyon-nagyon -naggggggyon sok a melód,mert a tied a legmenőbb telcsibolt a környéken!! Gyors,pontos,megbízható és minőségi!!! Meg még olcsó is!(Na?így má oké?)
RECE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Na most már elég a tiszteletlenségből!jössz és kész! a tartozásod még várhat egy napot!ha nem tetszik nekik add meg a számomat és elmagyarázom a GSR igét!ebből nem nyitok vitát!
Tarka Tesó!
üdv!No problemó,mert én is antiaktiv voltam!szombat este át mentem GSResből alkoholistába de csak pár óra erejéig!aztán reggel fél tizkor keltem és indultunk az Balatonfüredi Auqaparkba!jó a hely csak másnaposan nem keltette fel annyira az érdeklődésem,mint a GSRem!én is csak egy fél órát gurultam aztán néztem a VB utolsó összecsapását!minden tiszteletem az Olasz-oké!Zidánt meg hagy-juk............. mi van Zidan,nem vagy vidám.......
fél egyre megyek a telcsidért!Tarka,amit a boltomról irtál,azt csak én látom,ugye?!
Nem akarom,hogy csökkenjen a forgalmam,ha ezeket olvassák!
Vagy nem a mobilok miatt jönnek,hanem a tutty-frutty,kaja,pia,party miatt!
na hali mindenkinek ismét,
úgy fest a dolog, hogy 22.-én én nem tartok veletek.
egy tavalyi tartozásom teljesítem a barátaimmal.
persze még semmi nem biztos, de nagyon valószínű, hogy így lesz.
Igen szép,madárcsicsergős,babos délidős napot kivánok kedves topic visitorok,GSR KLÁN TAGOK!
Részemről rendben Steve!begurulom a szakaszt és felhajtok valami flamoldát Tapolcán!
Mivan kykee ma nem melózol???
ja és persze egyáltalán nem zavar a rohangálásod, ha van időd meg kedved, tényleg szívesen látunk, csak te tudod, hogy megéri-e ez neked.
tényleg olyan sokára hívtalak vissza?
nem is néztem a hívás adatait. ha így volt hát bocsi.
látod a topicon sem voltam péntek óta.
csak a szigetelés és semmi más
Sziasztok!
Ujra itthon...
A nyaralás nagyon jó volt, sok látnivaló, élmény!
Most folytatódnak a szürke hétköznapok!
Teljesen igazad van , én sem értem minek "túráztatom" magam . Ha Téged zavar a rohangálásom, hát nem fogok.
Egyebekben örülök, hogy végre megmagyaráztad két nap után, hogy miért csak három nap múlva hívtál vissza, és ezt most mát mindenki tudja .
szia hidi,
elnézést, ha kicsit döcögős volt a telefon beszélgetés, de némi magyarázattal tartozom.
amikor fölhívtalak, akkor teljesen mást vártam, mert az egyik barátom hagyott nekem hangposta üzenetet. őt akartam visszahívni, de nem volt meg a száma. a nem fogadott hívások között pedig a te számod volt az egyetlen ismeretlen. szóval azt hittem, hogy őt hívom és ezért teljesen megdöbbentem, hogy te voltál az aki fölvette. arról nem is szólva, hogy rád végkép nem számolhattam
láttad a túratervet itt alul?
fenyves attól tartok nem fog beleférni
na mindegy majd legközelebb.
annyit rohangálni, amit elmondtál szerintem teljesen fölösleges, majd lesz még alkalom, hogy találkozzál a klánnal
szép jó reggelt mindenkinek,
történelmi időket élünk, körbeértem a hungarocell lapokkal a házon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
most már csak évek kérdése és kész van a szigetelés
üdv: rece petrocelli
Inkább ebben a boltban veszek neki munkáscipőt és megoldva a kajálása is!
Szasz kykee!
Bocsesz,de tegnap annyit mentem,hogy már estére nem maradt erőm visszaülni a gépre!
Na de gondolom nem ez volt a nyár utcsó gurulása!
Ma akkó talákcunk,kijössz,vagy bevigyem a telcsit? 1/2 5 után tudok menni.


Kykee-é a dunántúl (ország?) legjobb telcsiszervíze!!!!
Kaja-pia-tuttyfruttyparty-füstölő-gésagol yó -stb.......
Sziasztok!

A Kunmadarason készült képek megtekinthetőek itt