Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a bekarikázott részen a katalizátor van

szerintem...
230 pénz......nagyon sok.....
A hitelbe építettük be, amúgy esélyem se lenne rá.....
Szia Doc!

A bejelölt részhez nem nyúltak! Egészen az ülés alatt középtájon magasan cserélték le, a felső bilincsnél. A mechanikai szerelésen túl valamit ügyködtek computerrel is, de hogy mit, azt ne kérdezd.
A hang alapjáraton ugyanilyen, a videón hallotthoz még mélyülnie kell, de csak egy kicsit. Nagyon dörmögő lett.......viszont magasabb fordulaton többet vártam tőle, nagyobb "visítást", de lehet, hogy később jobb lesz.
gratula a dobhoz

hogyé" mérik ?
Gratula a kéményhez Laca!
A szagát hogy érezheted 200 felett??!
A mechanikai szerelésen kívül történt-e egyéb beavatkozás a motorodon? Csak a dobot az ülés alól cserélték le vagy kiherélték a bejelölt részt is?
A hangja ahhoz hasonlatos mint azon a videón amire RT hívta fel a figyelmünket?
Elfelejtettem hozzátenni, nem kis munka, még a váznál is kellett valamit babrálni. 2 embernek 2 órás folyamatos munka! Szerencsére a felrakás ingyen volt, az értékesítő srác közbenjárására! Ezúton is köszönöm neki a korrekt hozzáállást!
Rece, ha kell két erős kéz + vadállati hozzáállás, szólj!!!!!
Szép estét Nektek!

Felkerült a yoshimura!!!
De tévedésben voltam, ez nem dob + két cső, hanem a csőben van a dob, így dupla dobbal dolgozik a kicsike. A hangja nagyon jó, és egyre mélyül, a szaga büdös.......de ez biztos elmúlik. Alulról mintha jobban húzna, de nem nagyon tudtam kipróbálni. Egy biztos: nagyon jó!
Rakok fel két képet, a minőségük a szokásos extra szar......
Rece apó!
holnap küldöm az adatokat!kezeld az infót bizisen,hogy honnan van!
ilyen fasz@ lett a telcsim!!!
és jobbak lettek a percdíjak is!
azóta ingyen wapolok,úgyhogy mindenki kykeehez!!!!
Nemtom kykee miből él?
Nagggyon olcsón dolgozik!!!
ok. köszi
Rece!
megkaptam,intézkedem!
Hát ja! Jó fej!
Az komoly! Fejeld le a Köc*ögöt! Péntekig adj időt,megkérdem fatert,mert ismer ott valakit!nyugi,segitek!
az ember neve,vagy kocsi rendszámot az emilre!köszi
Király a srác,mind a két fejelése szép volt,nem igaz Panizzi?az elöbbi a kapura a késöbbi Materazzira !
innen elment, oda megérkezett?
Új szólás mondás született(részemről)
-lefejellek,mint Zidan Materazzi-t!
visszajött az emil, van másik címed?
emil ment!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ok maistro!
16:42-re ott vagyok eldöntök,burkolsz.
Rece!
küldd el az iméjl cimemre a problémát és akkor el tudom dönteni,hogy tudok e segiteni vagy kit tudok ajánlani!vagy ez egy korrupció kiszürő egyesületi megmozdulás,amelyben képviseleti tag vagy? aki segit az megy a levesbe?,?
szasz kykee mester,
jól esik, hogy aggódsz, sajna tényleg baj van, de remélem megoldódik.
per pill. szükségem lenne egy hungis ismeretségre de még senki nem jelzett vissza
Tarka!
Akkor barom vagyok,hogy az elöbb nem irtam meg,hogy ami nekem itt van,ebben a csodálattal arádazott boltomban, az a Sharp GX10es komplett ház is kopott!de majd megnézed és ha tetszik,akkor felbúrkolom rá,mint Rece apó a házát körbe!