Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól beszélsz Dody!

Bár a mutatott játék a világ legjobbja-e.......akkor nagy baj van!
De az eredmény a lényeg!
Ez nagyon megérdemelt volt !

Van igaszság !

Hajrá OLASZOK !!!!!!
Meg mindig nem kell senkinek Kappa turaplexi? Ha kell odaadom kiprobalni barkinek, hogy hasznalja par napig, hogy teccik-e vagy sem.
Pedig keszultunk ra, de csak erre az idopontra tudtuk megoldani az utat. Na mind1, majd az augusztusi tura :)
Sajnálom, hogy nem jöttök, de megértelek.....
Hülye egy meccs.....
Most jönnek a tizenegyesek......
Zidane sokat veszített a megítéléséből.....
Az olaszok tíz percet fociztak (az egyenlítésig), amúgy csak ölték a játékot......
Így már nem tudom, kinek drukkoljak a szétlövésnél.....
Hülye egy meccs.....
Mi sajna a 3db GSR-el kimaradunk, mert 22-en hajnalban indul a gepunk kretara :) :(
Hát ez természetes
Szia Steve.

Én biztos induló vagyok csak még a létszámot nem tudom.
Amint pontos lesz, értesítelek.
Ja és a cikk nem az én érdemem, én csak egy GSR-est akartam elhívni a túrára.
Tehetek én arról, hogy pont tesztlőkbe botlottam?
A többit már te intézted.
Szia Laci!

Ha elküldi, oszd meg velünk légyszi!
Hát igen, tényleg volt sikere a GSR-nek , fotózták is mindenfelől.
Ha igazat mondott a fotós elküldi a képeket.
Sziasztok

Én is hazaértem, de én kikerültem az esőt csak pár csepp jutott belőle. Hát igen Lacát nehéz követni, a háromjegyű szám néha 2-sel kezdődött hogy utolérjem, de még maradt kedvem egy kis városi motorozáshoz is.
Bocsi a minőségért, a gépem sem az igazi, de még így is százszor többet tud, mint én.
Steve!

Azt az étterem tesztelést Dodyra bíznám! Látszik rajta, hogy szereti az IGAZI életet!
Szia RT!

Te egy Isten vagy! Qrva jó a hangja! Holnap 3-ra viszem a mocit! Estére majd lövök fel róla képet, meg élvezkedek a hanghatás ecsetelésével!
A szakaszbejárásra vedd biztosra a részvételem!
Halihó Steve!

De jó újra aktívnak látni! Azért ha egyszer lesz egy lyukas fél napod, olvasd vissza! Nem fogsz csalódni Kykeeben, Docban, bennem, a csajokban.....

Természetesen ott a helyem a túrán! Valakit viszek is! Esőnap nincs!
Tiszteletem Klán-tagok és GSR-szimpatizánsok!

Én is hazaérkeztem Kunmadarasról. Hazafelé a 405/4 kereszteződéstől Dabas végéig akkora esőt fogtam ki, hogy a személyautók sorba álltak félre az út mellé......semmit nem lehetett látni, én is 60-nal jöttem........utána Bugyitól hazáig semmi......

A rendezvény nagyon jó volt! Én is mindjárt rakok fel képeket, csak a VB-döntő mellett ez nehéz.....
Köszönet Tybee barátomnak, fiának és Badlacnak, felejthetetlen nap volt! Csak lehetett volna több Klántag is! Visszafele Szolnoktól nagyon megtaláltuk a közös tempót, ugye Laci? Nem sokan előztek meg......számszerint nulla......
Jó estét mindenkinek!

Megérkeztünk Kunmadárról! Nagyon jó időt fogtunk ki és hihetetlen élményekben volt részünk, fantasztikus volt a műsor! A képeket nemsokára feltöltöm. Köszönet Lacának és Badlac-nak hogy eljöttek, remélem nem áztak meg hazafelé. Sajnálom hogy nem jöttünk össze többen, nagy sikere volt a GSR-nek!

Steve! Mi is megyünk a fiammal, ez 2fő, 1 motor. Még egy helyi GSR-es igérte hogy jön.
Rece! egyetlen egy FZ6N-et láttunk de még nem az idei fejlesztés volt, mivel még nem fekete volt a blokkja! (ennyire futotta 2006-ban a Yamahának )
Helló Stevee !

Én megyek az tuti !
Csupán a találkát hogy hol azt majd kitalálom, meddig megyünk elétek !

Fiam vszinű hogy jön még .
Ő is Suzukis befér !

Eső nap talán rá 1 hét !!!!


Jó szurkolást !!!

Hajrá OLASZOK !!!!!!


Csaó:
Dody
hát, már majdnem sajnáltam a németeket az olasz meccsen
pontosan, egyetértek VB izgalmas részének tegnap lett vége
Engem csak addig érdekelt a VB amíg a Németek versenyben voltak...
A többiek meg...
Átlagos vasárnap...
átlagos ???

négyévente 1x van ilyen