Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dícséretnek szántam őket!

Tudod hogy van: "csak a laca humorától ments meg Uram minket!"
Ancsika nagyon jó fej,csak ő 1 hegyen lakik Z.egerszegen!
Köszönön szavaid melyek üdvözlőek!
A képek csalókások ,én vagyok csak 85 kiló szín háj!

Kyykkeee:a büfé az hangutánzó szó (büff-böff).
eekyk????felcserélted a nevem betüit kedves karat! jöjjjön mán!ari a csajszi meg mocija is van!kamázom a dzsanesz mocis csajszikat!
A kislány az anyja külsejét örökölte,de az apja belsőjét.........................
kötheti majdan a gatyát aki vele akar..............................................!
Ha tavajtájékon tallerezünk,akkor még olyan anitgazdag voltam,hogy még büfém is volt,sok sok finomsággal,mint pl:töltött lángos,milánóiborda,pali,gulyáslevi,sörök,borok,üditök,alföld i ételkülönlegességekkel,stb.............!de olyan jó volt a nyáridő, hogy egy hatalmasat hasaltam!majdnem egy GSR árát!
Tehát kérném a "büfé" szócska mellőzését a közelemben! köszi!egyébként minek a röviditése a "BÜFÉ"?
Este azért guruljunk má ee a MC"Zircburgerbe!A munka az csak egy dolog!
Szevasztok csibészek!

Már elvonási tüneteim voltak.......de csak nem menekültök meg tőlem!
Rece apó! Én ma 3:45 kor keltem, úgyhogy sehol se vagy!

Tarka! Üdv a csapatban! Személyedben gyarapodtunk egy beszédhibás humorgyárossal.....
De legalább Suzukis vagy, tudod, mi a jó márka!
És még testalkatilag is hasonlítasz a topic nagyobbik részéhez.....
A véredényem az kedvs eekyk bari,Ancsa hogy fog nem eljönni!
Nem lakik ide túl közel! Úgy ne annyira kell örülni!
Amúgy lánygyermek télleg jól sikerült ,Apjára nem hasonlít szerencse!
Hurrrrikán,jön Ancsesz is flamózni! félútig elmegyünk Tarkán és jót gurgulizálunk!igyekeztem kislányügyileg!fárasztó volt, de olybát megérte! a legszebb kincsem! és imádja a GSRt!
mikor indulol? puszicsokor
Gyere!De indulj el időben!
Kykee!
Mentek kajálni este...de jó nektek, én is én is. Apropó gyönyörü a szöszke szemed fénye!
Ha bammburgi nem okés enni lángos tónál nálad,olcsó,jó,jó?
Oké!Én csörög,te megmond e jó!ha jó nem akkor még lesz nap más mikor jó!lakunk egymástól messze nem.Munka után én dolgoz még,nemtudja mikor lehet abba fejezni.
Rá amennyiben érek akkor hívlak.
Kapcs ford.Küld fény post!
okés papa!hivjan,majd ott a mobil da egyeztet kik miko jó,de nem ha akkor tán másko,de késni nem ottan ebböl flamó! ezt hámozd ki Ancsusz!
nemtudni alakul a dolog este hogy,de részem okélenne,alkony utáni 21. óra nyitvatart a étterem.
van telefonszám ami a tiéd,azon fogom tárcsázni a tégedet,amikor ha menni mi enni.
pénz van annyi amit megeszel de ne sokat! én hívtam meg,én számlát rendezek.
szólok majd banditbarát is,hogy ő se legyen éhes este.szóban egyeztetem veled legyen mi?
TARKAAAAAAAA TESSÓÓÓÓ!
Üdv TL lovag!hogy smint?mennünk e ma letol e hambi zirc kaja?ma kykee nem fizet csak fogyaszt!
Fájörbléd!
Miért ne jönnél túrázni!?Jaaaaaa,mert akkor motort kellene venned!
Úgy fikázd a GSRt,hogy ezen a topicon javarészt csak gsr tulajok vannak és pikk-pakk kirendeznek ha tiszteletlenül beszélsz a gépünkről!lári-fári csávó ne a szád járjon,hanem a soros négy hengered! Felőlem mehetünk kanyarogni!kapsz 20 perc elönyt Tapolcáig,nekem a maradék 1 perc elég amig beérlek!Nem TE tetted meg ezt a gyenge távot 21perc alatt?!nekünk kitérővel(kávéval,pisivel,kakival )volt ennyi idő!Csak gyakorolj,gyakorolj,mert múltkor is álló helyzetben estél el! ime egy csodálatos panoráma:
Rece!
ilyenkor 5:43 senki nem topicol!csak Rece apó!ezért vagy TE Rece apó!
Hali

Van itt valaki akinek a rsz-a: UHS-429 ?
Ohaio goseimas!szeva mindenkinek GSR és más motor tulajok!
ismét kikaptak a sorbol a gesztok,de hál"istennek ismert azt mehettem!
Ezért jó ha valaki mobilozik,mert minden yardnak elöbb vagy utóbb meg kell javitani a telcsijét!
Tegnap teljesítettük kykee megbízatását! (pályabejárás)
Fireblade:nekünk is sikerült 21 perc alatt megtenni a Veszprém -Tapolca utat,azért voltunk olyan lassúak,mert Nagyvázsonyban megálltunk kávézni a M@l kúton!
Bővebbet majd Kykee!
szép jó reggelt mindenkinek,
na mivan? alszotok he?
Ami nincs, arról nem lehet...
...nagyon köszi........feletébb tecetős.........most már csak ki kell próbálnom.........
már várom..........

és kösz
FireBlade: nyomass egy fotót a mjrécsíkodról