Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne,hogy mellre szivd,Doc!én nem vagyok Pi*nairigy!tudtam,hogy melózol és nem tudsz "udvarolni",igy hát besegitettem!én kérek elnézést!csak jót akartam,hogy mire végzel addigra elrendezem a piszkos munkát! én nem tagadtam soha hogy Feka vagyok!ilyen a vérem,nem tehetek róla,mert sohasem hallgattam az intő szóra!
Nincs kényeztetés?saját magad érdekében sem? akkor legalább adj neki rágót munkadij gyanánt!3 féle közül válogathat!
No-no!!! Nálam nincs kényeztetés!!!
Jön-kicsempéz-oszt mehet!
Halidéj Napsugár!
További kellemes pihenést motorozást és remek időt a tenger mellett!
Az időjárásra szerencsére errefelé sem lehet panasz
Várunk vissza! A képeket sem kevésbé várjuk!
Pazar nyarat!
Mindenkinek
Sziasztok
Udvozletem kuldom Portorose tengerpartjarol.
Az ido pazar, a pasik szupik, a motorok szinten
A kepek pedig elkeszultek, amit igertem
Csok mindenkinek
Lottót sem kell töltened a héten ..mennék én hidd el veletek még ha csúnya kövér szőrös pasik vagytok is legalább akkora lendülettel motorozni mint csajozni
Mindkettőnek meg van a varázsa és élvezeti értéke
Vasárnap megyünk Kunmadarasra, egyenlőre hárman......
Igazad van Doc!
Nem piszkálásból írtam, csak figyelmetlenségből! Sorry!
De azért ha a Gyöngyike hívna Palócföldre, repülnél......
Köszi! De ha nem tévedek akkor nem júli 21-én van vége az évnek
Oké Doc, köszi a jókivánságokat!
De 22-én ott a helyed!
Laca!
Gondolni úgy gondolom de idén valszeg csak gondolatban leszek veletek
Viszont remek időt és jó 7végét kívánok nektek!
Jó éjt!

Angyalokkal álmodj!
Jóccaka korán ágybabújó!
SEX Na jó, nem is. Nagyon tudok füvet nyírni Most megyek, reggel kelnem kell. Vigyázzatok magatokra. Puszi
Steve és kykee nem tud jönni holnap Kunmadarasra, így egyenlőre hárman vagyunk, Badlac, Tybee, és én. Ha bárki úgy gondolja, eljönne, hívjon bátran! 06204551108
Az indulási időpont eredetileg július 8. szombat reggel kilenc, de badlaccal arra jutottunk, vasárnap jobb lenne. Sajnos Tybeevel erről még nem tudtam beszélni. Egyenlőre marad a holnap kilenc. Gyertek ha tudtok és akartok!
Csak semmi verekedés! Mikor fegyverekkel is lehet
Adj csak ízelítőt mi is az a nagy titok?
Inkább nem írom le, mert összeverekedtek
Gyöngyi akkor mi az amiben profi vagy?
Ezek szerint kykee nem tudod, hogy sok helyen a portás a fönők! Akkorát szakítanak, hogy hihetetlen!
Nem baj, legalább nem tudsz megmérgezni bennünket!


Ja, sziasztok!
Fiúk össze ne vesszetek rajtam! Takarítani még csak kitakarítok, de főzni nem tudok
Kykee!
Látom a véred csak kiütközött zabigyerek vagy csak a lovagok között
Csak pár órája nem írok a fórumba és már ezt kapom tőled
IgazGyöngyit szórni a disznók közé ezt nem hagyhatom!
Akkor te kivétel vagy. Rendmániás pasi??? Ritka
Picikém!
hozzám bármikor jöhet bárki,mert rendőrült vagyok!kérdezd meg Steve-t!ő is véletlenül jött be az unokahugával és csilli-villi volt minden!nem sok dolgod lesz,de hamar csinálok egy kuppit és már melózhatsz is!még a lámpákat is befestem neked a kedvedért pirosra!ebből még profitálhatunk is!de melózól én meg számolom a gempát!ez egy igazságos minkamegosztás!söt a porta meg DOC és Laca lesz!
Forest, Te meg csak fuss,fuss forest fuss!a Gyöngyi a Veszprémi zsiványok "tulajdonát" képezi már!