Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt van gyöngyi nővére.
Én vagyok a managere,csakis kilóra tudjuk adni.
Várom az árajánlatot (EUR/Kg)
Ha félőrült vagyok akkor félkész is,nem?
Külddj róla képet,ha el tényleg el akarod adni! kipróbálom mit adok el!
-a mai nap ez egy ilyen KÉSZ VAGYOK NAP!(I"M READY DAY)
Csak a nagy didkósnak van most keletje az orosz piacon!szerintem 300.000.-huf/muff jelenlegi árfolyam!
uuuuu de gonosz lettem!De,JÓ!
szia Kykee.

Nem cserélnék most veled, tudom mit érzel. A dolgok javíthatóak de egy élet....
Panizzi!
TE soproni lakos vagy?
Nagyon kész vagyok Sajna még nem kelt el a nővérem. Nem kell senkinek Nektek sem kell?? Ócsón adom
Szia Gyöngyi.

Elkelt már a nővéred?
mégis, mennyire ?
Szia!

Én meg most megyek, én még készebb vagyok ......egy vigasztal, hogy az Istennővel megyek, vagyis repülök!
Sziasztok! Most értem haza melóból, kész vagyok.
Nem vagyok hülye,menni fog a KRESZ!a kocsit meg lehet csinálni,de a Petinek már nem csinálom többet a telcsijét és nem is gurulunk együtt!még a rádióban is egyfolytában lelkis zenét nyomnak!kész vagyok!
Ebben a pillanatban néztem meg a lábad az igazolványodban!szépen elrendezted!örülj hogy ennyivel megusztad!
A legutolsó dolog a nagyon fájó, gondolom a többin hamar túllépnél! Nem lennék a helyedben holnap az biztos! Most már értem a rossz hangulatodat!
Szia Tesókám!
Melóznom kell!amúgy pattannék is!majd 2 óra múlva!Kivan tágúlva a kloákám,mert megcsinálltak hátúlról KRESSZen!jövök ki a népmümészeti edénykés csekkemel a vizsgateremből és a Kedvesem azzal fogad,hogy ne haragudjak rá,de biztos ideges leszek,mert megtőrte a Swift hátúlját!Szerinted hogy vagyok? holnap meg 3kor temetésen leszek!A Szász Petitől búcsúzunk fájó szivvel!
Szia Tybee!

Budapesten találkozunk 9-kor, nem Szolnokon! Oda fél 11-kor érünk! Egyenlőre, ha az utolsó infó igaz, 3-an megyünk Bp-ről, Steve, Badlac, és én. Kykeenek intézünk egy pár telefonjavítást, és ő is jön.
Gratula a fiad biciklijéhez!
Remélem megismerjük a másik GSR tulaj Szolnokit is!
Szeva kykee!

Látom pocsék hangulatod van! Pattanj fel a GSR-csodára!

Az útvonal remek!
Az útvonal,nem változott!Északi-part Keszthelyig,majd onnan Sümegen átVveszprémig a felső úton,Zirc,Pannonhalma,Györ,Komárom,Tatabánya,Majki tónál,kaja,kávé,WC,és Székesfehérvár a cél!
onnan mindenki lép haza a hozzá legközelebb eső úton!Ennyi
Most kérem a sör(öke)t,meg aki velem tart inni,mert nagyon rossz a kedvem!ilyen egy fos napot!
na én léptem, egy darabig nem leszek, üdv mindenkinek. jó szórakozást a hétvégi bandázáshoz, vigyázzatok magatokra, rece bácsi
Hali, kykee mester, nem vagyok leállva csak dógozódom nagyon.
holnaptól vasárnap estig pedig egy maratoni szigetelő versenyen veszek részt rece vs ház
Dr. Mobil a visszaigazolás megtörtént. Méghogy lusta... Doktor Úr jövök egy jéghideg sörrel!
RECE!
Mi van veled?ennyire melózol vagy már kitopicoltad magad mára?Hol a régi cinkeskedő Rece?
Köszi HIDI! 6ezret adok érte post.utvétellel!töltövel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! állapota szép legyen a használtságot figyelembe véve!
NA,tehét akkor mennyire vagyok lusta????? meg vagya IWIWen!elsőre bejött az arcod!
Kykee, természetesen ezt a kis ikont felejtettem el... De úgy látom mindenki dolgozik serényen.
Egyébként hogy áll most a 22-én esedékes újabb találkozó? Végül milyen útvonalon fogunk haladni?