Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motorola 720i, T-mobilos eladó
Szia Rece!
nem semmi a betüszámitásod!akkor az is jó,hogy "CSŐR" és egyet elveszek a végéből,az ékezetet megnyirbálom,az első 2 betüt megduplázva az elején hagyom és a végére is teszem!mit kapsz?az is hmmm!
őőőőőő!Hmmm !lustaság? sok kőkemény meló!rengeteg service,eladás!
Ja,ezúton szeretném megkérni,hogy akinek van eladó mobilja az irja ide hogy milyen mennyi idős és mi az ára!telefont kell vennem,mert a 62ből maradt 12db!nincs kinálat és kereslet lenne!rossztól és régitől kiméljetek!azt hozznak itt is eleget,de azt vegye meg a reptéri kutya!ez most komoly!köszi
jó reggelt,
ezt ma reggel kaptam
Tudtátok, hogyha a "mama" szó betűi közül egyet elvesztek, hármat meg megváltoztattok, akkor azt kapjátok, hogy: "sör" csodálatos, nem?
Panizzi, ez te lennél, vagy csak mókázol itt a GSR-es csapattal?
Badlac ügyes volt és megtalált az iwiw-en , Kykee, mi ez a lustaság?
Múlt szombaton részt vettem a Citadellás megmozduláson, hát nem el kezdett esni a végére???? De legalább egy GSR is felkerült a Citás fotósorozat közé!
yeah...

franciák a döntőben
Szia Tybee.

Gratulálok a fiadnak csak aztán vigyázz, nehogy neked maradjon a kisebbik moci.
Az FZ6N hol készülhet??? tudja ezt valaki?
Szia Kykee!

Elől valóbban Yamaha felirat van, de a vázon lévő cimkén MBK France felirat van. Annyi köze van Japánhoz, mint nekem az úrhajózáshoz.
A mi GSR-jeink legalább Japánban készültek!!!
Azért természetesen Gratula a fiadnak,Tybee!remélem minden O.K nálatok és talizunk szombaton!üdv Kykee Jó széles utat nektek!.......és minden motorosnak!
MI???????????????????????? egy Yamaha??????????????????? milyen egy társ lesz az????????
az én GSRem is társat kapott, a fiam örömére.
Egész jól megférnek egymás mellett!
Sziasztok!!

Nemsokára itt a szombat, minden oké, 9kor CORA - Szolnok. Mattfekete GSR létszám egyel szaporodott. Lehet hogy Ő is jön majd Szombaton.
ha valakit érdekel : iwiw
szerintem ez a tipikus amőbás történet : valakinek a valakije ez a szerencsétlen
kezdődik a derby...

léderer már megint
De a tévé legalább a kedvenc sportszpíkeredtől hangos
Nem sokszor írsz, akkor is keveset!
nagy itt a csend
azért annyira ne előzzön be az FZ topic...

FZ : 2005. május 5. óta, hozzászólás /per nap: 4.96-os átlag
GSR: 2005. október 14. óta, átlag 13.32
Ezt a Yamahát egy lomtalanitás alkalmával fotóztam le!kérdem az ott állót,hogy elvihetem e mert egy barátomnak(RECE)nagyon kell!
-Jaaa!nagyon kell?!akkor hetvenezer!
Mondtam is neki hogy:-Te is,meg ez a lom is rosszúl van összerakva!
ilyen gyártmányt én is azzzzzonnallll kivágnék a portámról!
Léptem én is!késöbb beugrom,megnézem,hogy mennyire nem gyarapodik a topic!Régebben 8-10 oldalt kellett átolvasni 1 nap alatt! lassan visszaelőz az FZ-s topic! jól irtam RECE? üdv mindenkinek Don kykee
Én is igy gondoltam!
akkor ez esetben ajánlok neked egy MOTORT!ime a kép róla!mehetünk picim?
Sziasztok!!
VörösJózsi, sajna még nem tudtam eladni. Olyan ez a nő, mint valami rossz babetta, amitől nem lehet megszabadulni
Kyke, inkább motorral mennék, a kocsit annyira nem szeretem
Jók legyetek, majd később még benézek! puszi
Tudod mit kapna az a pedofil, aki csak rákacsintana a két kiscsávóra! Mind a 131,5 kilómat beleadnám a satu eldobásába, ami a fején landolna!