Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Panizzi!
Csak neked! Olvasd csak!
Aludni már? Na ezen változtatunk majd miután ideköltözöl
Jóccaka My Honey Pearl!
Gondolatolvasást hol tanítanak?
Sajna csak érzelmi és nem anyagi alapokra tudjuk ezt a költözést helyezni egyenlőre De van GSR van franciaágy klíma és persze én ..meg szőlő és lágy kenyér ..de legalább is remek borok hideg sör mézes eperágyas pálinka
Most már megyek.... Aludni Jók legyetek! Doc, holnap megbeszéljük a költözés feltételeit! Sziasztok
Mikor menjek? De akkor eltartasz!! Nehogy nekem keljen valamelyik sarkon megkeresni a pénzt!!
Ebben azért nem lennék biztos a helyedben De végülis nem bánom ha jössz próbát tenni
Mikor költözöl?
Jól van, nem gond. Minden bűn megbocsájtható
Az jó lesz!
Mert nem akarok visszakerülni amiatt hogy egy nagyszájú kamionost megint eladok gyapotmunkásnak egy ültetvényre ahol éjszaka ráadásul a gazdái gayszexuális fantáziájukat is kiélik a szegény párán
Mindenki javítható
Kiszálltam!!!

Javíthatatlan vagy.... De ez a jó!
Csillagból?? De jó Akkor gyakorolhatom a speciálprevenciót
Mintha rémlene valami......Doc......próbaidő.......megvan! Próbaidőre bocsájtották a Csillagból! Vigyáz Gyöngyi!
Max vagy min?
Most ijesztgetsz vagy kecsegtetsz?
Jól van, de közlöm, hogy a jogszabály változott. Eszerint a próbaidő terjedelme max.6 hónap lehet
Gyere költözz próbaidőre és hátha maradsz
Sajna nem oda akarok menni tanulni De attól odaköltözhetek
Hány perctől van esély a költözésre?
Szeged egyetemi város Nem jössz továbbtanulni?
Szóval, két percért nem fogok hozzád költözni!
Kár is lenne tagadni!
De már szerintem több mint két percnyi örömet okoztam így is neked amit úgy keveseltél
Hidd el belőlem még sok is
Mindíg ez a feminim duma.. még jó hogy nem a valós 15 másodpercet írtam!
Nem vagy Te nő, csak mert kombinéban jársz és lakkozod a körmöd.....
Hülyék vagytok
Te tényleg top-pasi vagy! Bírod két percig? Az igen! Nálam a két percbe a cigi és az elalvás is benne van....
Laca még jó hogy azt nem árultad el hogy nő vagyok!
2 perc????? Nem túl rövid ez?