Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen:
Kykee!

Nálunk ilyen a kézmosó:
Csak nehogy egy pedofil kiszúrja ezt a képet magának!gyorsan vedd le!!!
Jééééé, még a Rece után is kémkedtél........látom a csúcs Yamakkát.....
Hékás!

Suttyomban lefotóztad a pálmafás nyaralóm előtt álló verdámat? Te!!! Te paparazzo lovag!
GYöngyi!melyikel vihetlek egy körre?
Látod, nálunk már a fürdőkádban is.......
Aranyos az a kép a két tök(ös)magról!
Erre nem tudnék érdemben reflektálni!de ha már pisztolyszegezett tarkós krédés,és kötelező válaszólnom akkor olasz-francia a döntös!
Sárkánytűzre sárkányfüvet!Jól betépünk és már nincs is miért csipkedjen!ha meg megcsip akkor Aloe Vera First!ha nem hadonászunk,nem csip!
Rosszul jársz, hamar megcsíp a fullánkja! Megéget a sárkánytűz.....

A VB kezdete előtt a brazilokkal és az angolokkal szimpatizáltam, de sajnos gyenge volt mindkét csapat. A franciák szerintem mégegyszer nem tudnak úgy játszani, mint tették szombaton, szerintem olasz-portugál döntő lesz, nagy foci olasz győzelemmel.
Jöhet!én a barátom ajándékát nem utasitom vissza!
Én tiszteletben tartom a Franciák iránti lelkesedésed,drukkolásod!az a csapat sem rossz!de én Argentina,Brazilia csapatokat kamázom!Amúgy a focit nem szeretem,csak is a vébé miatt néztem,mert amúógy unalmas!nem látni évközben ilyen szintű labdajátékot!marad a motoGP!
Áhh, nem kell az neked.....mert adom vele az asszonyt is!
Alig várod???????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????
Ez egy hülyén értelmezett és megszokott mondat, vagy tényleg nem várod és ideges vagy hogy minek kellett neked ilyen!most is azon töprengsz,hogy oda adod a BARÁTODNAK,DON KYKEEnek!
túlzottan nem

igazából senkinek sem

viszont a franciáknak az utóbbi napokban mutatott játéka elég pozitív
Üdv Panizzi!
Komolyan kezdtem megkedvelni az OLASZ-O.K. labdajátékát!Te nem a Dojcséknak drukkoltál?
Nem adja be!ez kamu!ilyen néven csak csajok vannak!még képet sem találtam,nem hogy GSRkédet!
Szia hidi!

Nálunk is van lovaglás:
Szép napot Néktek!

A meccs valóban jó volt, bár nekem már majdnem gyufaszállal kellett kitámasztanom a felső szemhéjam..... Na nem az unalom, hanem a fáradtság miatt!
Ma érdeklődtem, megérkezett a yoshimura. Jövő hét hétfőn délután háromra van időpont a szervízben, már alig várom...
jónapot

Deutschland (über alles) tegnap alaposan mellétrafált a végén...pedig már majdnem nekik szurkoltam

remélem, hogy ma este mégjobb derbit láthatunk
Ha megtalálsz persze! Nyílvános helyen én sem adom ki a nevem! De a fénykép alapján úgyis megismersz... hát persze, hogy a gyönyörűséges GSR is rajta van!
hidi, csak eszembe jutott a dokival folytatott társalgásod a klubéletről, meg lehet, hogy ismersz néhány dokit, akiket én is.
tsá kykee májsztró,
elírtad a témát, rá kattan mint rece a fűre
Rá se ránts Abdul tesó!
Csak irigykednek!Mert ugyebár,nem mindenki kap IWIWes meghivot!akkor megjelöljelek GSRtárs?
Majd küldök a Recének egy IWIWes meghivót és ugy rá fog kattani,mint Pistike a füre!
Szép és jó napot kivánok mindenkinek!
Panizzi,szerintem igen jó meccset láthattunk!a vébé eddigi leglátványossabb mecssét!
Jobbak,pontosabbak és erösebbek voltak a macskazabálók! Szerintem!
Szia Rece!de vicces vagy ma! vagy mindig?