Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Józsi bátyám!

Túléléptem a háromezret, mostanában sok a munka, kevés a gurulás.....
De hétvégén szombat Kunmadaras, vasárnap ha jó idő lesz Kiskunmajsa. Optimális esetben bele megy 700 kilcsi.
Kykee testvér !!!

Kihaltál???

Te voltál ma ismét a Topic Király !!!!!

Az a 9 perc ugye ugy jön ki hogy 5. et már nem is kapcsolsz a gépen?????

Dody
Laca !

Nagyon szép a neved !

Gondolom anykönyvezni csak külön gázsiért lehetett !

Szorgalmasak voltak a szüleid hogy e szép és kurva hosszu nevet összerakrák.
Gondolom csak neked!
Mert Te megérdemled !

Km ????

Jó szurkolást!

Dody
Szia !


Nővéred eladtad már ?????

Csak úgy kérdezem.

Köszi:
Dody
Gyöngyi, ne káromkodj!
Salamaca=Salamanca

Már előre látom kykee testvéremet, mint kiragadja a maca részt és kombinál.....
Elég jó biznisz volt, 350 ezerért. De azért nehogy azt hidd hogy minden DR rossz, volt egy nagyon jó is!! De ne itt beszéljük meg, hanem az endurócross topikban! Bocs az off-olásért
Most hallottam megint jót róla:( Mennyiért sikerült elpasszolni?
A Himba szelepet mindig megette, verte az olajat, hiába volt szelepszár szimering cserélve. Elkezdett csörögni a blokkja, pedig új volt a vezérműlánc. Kb. 60 ezer kellett volna a blokkjára, de már meguntuk a felújítást.
A DR-el kapcsolatban, miaz, hogy míg bírta, miért mi baja lett?
Szia ivecoslaca, panizzi
Csi kamaftu
Szevasztok mélyen tisztelt motorosok!

Kykee, elárulom én is, hogy az ivecoslaca művésznév. Az eredeti nevem Don Pedro Hujber Corleone Salamaca Gazdagán Iveco Scania Xeurritbastia Volvo Laca László! De ne áruld el senkinek!

Gyöngyi, legmélyebb hódolatom, üdv ma este is!

Jani (easyfun) jó volt a vicc! Szép a barátod! Ha olyan kedves, rendes, mint amilyen szőrös, akkor jó barát lehet!

Jók legyetek ma este is! Jó lesz a meccs, a digók kibekkelik, de a németek jutnak tovább!
jóestét jószurkolást

nagy meccs van kilátásban...
le is mondtam minden programot ma este
Ennek olybát örürök,hogy jól vagy! rosszúl is lennék! gondolom mennyire hiányoztunk,főleg én a kicsi don kykee! de azért,kam aftu!
Szia!
Köszi, jól vagyok Mindannyian hiányoztatok
Pusszika Kedves Gyöngyedli! mi a helyzet hogy vagy? hiányoztam neked? de csak én! a Laca nem!
Sziasztok!!
DOC!
Mi van,még TE sem topicolsz ma?akkor lassan magamévá tudhatom a topikot!Suzuki GSR 600 Kykeetopic! Ja nem még egy Laca van és Ő nehéz ügy ,minden téren!Súlyban,dumában!
Szia Rece!
mizu?nagy a csend feléd!teljesen elszigetelted magad,hogy még a klaviaturát sem éred el!?
akkor nem is tudsz motorozni?egy négyzet közepén ülsz,ami hő és hangszigetelt?komoly!
MI van,kihalt a Topic!?sehol senki!még én sem?
Nincs mit,és mégegyszer elnézést a kellemetlenségért!Kykee
DocHoliday
Valamikor összetudnánk futni valahol a városba?
Nagyon örülnék neki ha összejönne !
Ja ha lehet motoral tervezd mert utánna lemehetnénk a rakparton gyülekező többi motoroshoz,de csak akkor ha van kedved.
Remélem még ma válaszolsz.
Ő Csicsi
nagyon nem izgatja magát az élet problémáin,esetleg,ha lopják a motorját

kedvelem.
Sziasztok,
neked külön hali jani
ki az a fazon ott melletted? csak nem én vagyok öreg koromban?