Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

figyu, az utolsó képeden látom a rendszámtartód... hogy oldottad meg? egyéb kellék vagy a nemes egyszerűség?
alakul
már csak a tükör hiányzik, meg az első telón lehetne picit lazítani
Nem rossz!
tedd! jól mutatna a pamuton, nem?
szerintem nem...
legalábbis egy nivósabb lap nem hinném, hogy megengedi ezt magának...
Én se, de ezt még meg tudnám csinálni vele...talán
úgy értem szerzői jogdíjas lehet-e?
különben sem értek én ollan tekknikai kütyükhöz
a tesztekről: aki többet fizet éppen, annak a motorját istenítik.
Szedd le PS-el!
ezt ki csinálta? nem lehetne taréj nélkül?
erre csak azt tudom mondani - mind a negatív, mind a pozitív véleményre -, hogy az ilyen mértékű különbséget csak azok a profi(?) motortesztelők tudnak tenni, akik napi szinten ülnek különböző motorokon - és nem keveset.
Huzamosabb ideig ültem 2005-ös Horneten és 2006-os fz6n-en és őszintén szólva nem sok különbséget vettem észre azok és a GSR között. Ha most is megtehetném, lehet más lenne, de lényegében kötve hiszem.
Nálam a külső számít(ott) és újra ezt választanám. bocsánat, Őt
Vagy GSR vagy semmi
Hibátlan akár városban is!
A tesztelők mindig szubjektívek!

Ezt is egy tesztelő írta: (SB)
Ok. Hirtelen nem voltam képben , de visszaolvastam. Ma kb 6 db tesztet kerestem vissza Gsr 600-t és
az Er 6n-t. A városi közlekedésre a tesztelők nem voltak eléjulva a gsrtől . Szerintem ezek a tesztek nem mondig objektivek. Mindenesetre kiindulni jó lehet, nálam biztos jobban értenek hozzá. Különben normál városi közlekedésben a gsr . Végül is Ti napi szinten hasznájátok a vasat.
kykee kykee kykee kykee kykee kykee hol lenne az a szilveszteri bulizos berugos csajozos-fijuzos- / ! / HELYSZIN ?
A két motor "összehasonlítására" írodott e-mailre gondoltam......
Gino! THX. Olvastam, köszi akkor 7500 ovatosban. Tanmenetet készítsd. Nagyon örülnék , ha össze-
jönne valami. Szerintem tavasszal a ,,nyitási akciók,, gyengébbek lesznek.
skaccok mentem aludnyi,reggel korán kelek!

Üdvelet mindenkinek !Akik meg tétováznak 1 jó tanács: Nyomáááás holnap a kutyulit megrendelnyi!
, kis fehér jettával
Remélem Öcsi is úgy gondolja!
tehát akkor nem a nagy pirossal voltál
jééééé
ez az oldal mindegy
vazze mostand értem haza pestrű , a váciút és a budai rakpart kegyetlen ! minden este ilyen ? sok motorost láttam , megértem őket , én is csak azzal járnék ha ott laknék .
Fogadom üdvözlésed s viszonzom én ama!

Ott ahol én nem járok, ott Te s Ti nem láthattok, mert ahol nem vagyok, ott biza én láthatatlan vagymok, aki lát ott engem, az... az... nya

A 7 végére meggyógyul az ebed, ahogy hallom? Most van akkor az eboltás?