Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gino papa jól beszél!
Mikor mész a Benkőhö?
Szeva mindenki!

Üdv néked Ricardo ! Merre jársz te ahol má vagy régóta nem is láthattunk?
Haggyad má".... a pénz nem számít, az a legkevesebb!

Az élmény, amit a GSR nyújt! Na, az számít!
Látom, nem olvastad az e-mailem......
.....amiben a két motor különbségéről írtam!
Különben már magam is kiváncsi vagyok , h milesz a vásárlásból. Ma egésznap ezenjárt az eszem
a melóhelyen. És egy régi Abba számon Money, money, money
vedd csak meg nyugodtan a ződ biciklit. kell valaki a csapatba, aki megmondja, hogy miért nem a GSR. állítólag egyes Suzuki szalonok emelt áron számítják be az 500km-t meg nem tett idegen motorokat
holnap rácsörgök a Blackre megkérdezem nektek, mit lehet. A KTM-et beszámítanák azt már most tudom. Majd jelzek mit mondtak. Kawát ne vegyél, csk ha sok pénzed van.
bizti kivesz és megy a stopie....
Régóta nem tudtam menni a kutyulival mert a meló miatt mibndig sok cumót vittem. Ma hazaértem és ráültem. Nagggggggggggggggggggggggggggggggggggyon király érzés volt.....
Megveszem Vácon a Kawát ,ha nem állunk össze . Ja a Pardihoz is bemegyek. Meggyőződésem, hogy tudnánk valamit alkudni. Az asszony meghallotta a 2 motor közötti
árkükönbséget szorított egyet öv alatt.
HI: Csörögjetek már rám Fery És aki most akar gsr-t venni. Fery mailt olvastam 20 553 9325
holnapra nagyjából szabaddá tettem magam. Rááltam a dologra. Üllő suz Gál fönökasszonnyal lebeszélve a találka. Benkőhőz megyek a Roli értékesítőhőz. Aztán Gino csinálhatja a tanmenentet tavaszra.
Szebu Te kis angyalbögyölő!

Tudod milyen kis szerteszétszórt vagyok, hiába figyeltem árgus és tág szemekkel a monyitort, én ugyan nem láttam sehol. Hová írtad fel? és mit is?

Ha mész a tudod hova a tudod miért, akkor tudod, hogy mit kell még tudnod ugyi? El ne merd szalasztani!
Tiger!
Ha egyáltalán akar valaki Szilveszteri bulizni a Hungaro ringen!Mert hiába írtam fel,nulla azaz zero reakció! Majd máshol máskor!
Aloha pipolay avell!
Mindenképp!Nyeregbe fel!
naná

ezt nagyban megkönnyíti, ha megveszitek a paripákat
A Hollós és a Black nekem válaszolt, hmm...., anno eltitkoltam előled valamit
csak a Hollós kategórikusan mondott 2 db kedvezményt és egy határozott "nincs egyéb" kijelentést

a Black meg írt egy viszonylag jó törlesztőt, a többit meg személyesen...
Akkor az ilyentől falra másztam, nyílván nem azért írtam mélt, mert a szomszédjukban lakom...

Hajj, de szép is nosztalgiázni, még megvannak az ajánlatok...
remélem hozzátok tudok/unk csatlakozni, az új masinákkal
Ricardónak igaza van a Móvári márkakereskedéssel kapcsolatban.
Ideje lenne megszabadulnod attól a gagyi KTM-től, bármelyik jó üzletpolitikával rendelkező márkakereskedő beszámitja a GSR-be ,de arra figyelj ha nagy a kedvezmény nem e a hitellel szedik vissza.
ja és télen pólógyártás lesz. még ha magam rajzolom szabadkézzel, akkor is.
abetyárját
Szerb-usz!

Háttérből figyelem az eseményeket. Azaz: szemmel tartalak Benneteket
Jó nézni, ahogy megkapja a banda a vérátömlesztést. Tavaszra egy testileg-gépileg megújult Klán tervezheti a nyitányt

BUÉK
Hello!
Kykee a szilveszteri bulival kapcsolatban kéne segítség a szervezéshez!Gino te is gyere el majd!Kéne valami elérhetőséged Kykee(msn v. valami)!
Szega brádör!
Eltűntél, mint az aranyóra!
Mizu veled?