Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez se rossz ! De nekem még nagyon sokáig sima kipufogóm marad, és sima lámpám. És ezzel sok mindenki így van-lessz. Ez viszont az én ötletem,kreativitásom. És még agyalni kell a kivitelezésen.
Tehát én így kezdem a motor (építést) Bocsika
Jóóóóóóóóóó !
Természetes...Remélem sok mindenkit megfog az ötlet.
És ha beválik,,,,még jobb !
hát, én csak felbaszom a refit a xenonra, és ahogy hallják a kipuffot és látnak egy nagy fényt odafigyelnek......
Csákányos!

Ha felraktad képet mindenképpen dobj fel róla!
Szííyó!

Hát én a Pólusban vettem egy autós boltban. A jégpálya környékén van valamelyik utca elején.
Ma vettem két kicsi indexet,,,,pont felrakható a két műanyag oldalborításra a lámpánál. szerintem jól fog kinézni. És ami a lényeg, lehet hogy nem egy hiper super valami! De valami feltünő villog a tükörben ezért a fütyi autós odanéz és LÁM ! 1 motoros.És észre vesz! ez a fontos,,,,
Szasztok.
voltam egy naon frankót vágatni de sajnálattal közlöm hogy már naon hodeg van és eléggé csúszik is pedig még nincsis tél

Motor vásárlás ügyében szerinem nézzetek körül itt nálunk Bicskén a Suzuki-Interatnál mert itt tuti korrekt srácok az értékesítők és lehet velük beszélni, akár emailben is de szerintem személyesen még jobb. Szerintem még a beszámítás is megy.
Sok sikert hozzá.
Az Öcsi féle kisszériás, kézzel gyártott, 50-ért, saválló acélból, Syrussal vagy Kykeeval beszéljetek.
A Yoshimurát már ajánlottam Sipiapinak, Pest, 14. kerben meghallgatható, hangtompító nélkül. A Bódis iszonyat csúnya.
Nem hallotam még az Öcsidobról ,egyenlőre Mastek,Raptor,Martin,Bódis dobokat kádereztem , de érdekelne mit kínál ezekhez képest.
führer egyik motorozásunk alkalmával megkrllene halgatni ezt az Öcsi dobot vagy téged már nem érdekel megrendelted a Martint!?
szutyok ma is kihoztam a garázsböl csodát láttak az emberek egyiket nagyon érdekelte ki is problta taxizik a srác a nábobnál zsolti vezeték neve nem jut az eszembe legjobb lenne kp-ra elmenne
azt se felejtsd el, hogy olyanra hangolja Öcsi amilyenre kérik.
helyesbítek: a sparen 234.000. Még jó, hogy ajándékba kaptam a családtól.....na meg, hogy a blacknél 180-ért megkapták.
A kínálatot?Van Kykee féle aminek a hangja überbrutál,és van a szolidabb ami nekem is van!
És van a többi ami nem illik annyira a gsr-hez (szerintem)
Ha élőben meglátod nem akarsz másmilyet és az ára 50pénz felrakva!
Hétfő,OK!
fhürer nem halottál a városba 2órát csapattam kurva hideg volt igaz nem öltöztem be teljessen de már nagyon hiányzott a szöcske
Szurkolok neked Kato28, remélem Győrben meg tudsz állapodni.Szerintem ha 1.150000-t ad a szutyok KTM-ért már örülhetsz
cső fürer pajti 2 motor vásárlóval itt futottam őssze ezen az oldalon pont amit te ajánlottál a 3-dik jó magam lenne 4-dik pedig akit a gyurodába emlitettem!voltál ma gyurodába?hétfön megyek!
nekem ami fent van újonnan 210.000.
azt én is
A biker-world tart, 16.000.
230-at ir a katalógus.Az órára nem lehet hagyatkozni, mindig többet mutatnak.Előző motoromra( Bandit1200) 232-t irtak mégis 258-at mutatott mikor a bátyám autóval 240-el megelőzött.
sziasztok a motor vásárlással szarul állok kettö márkakereskedéssel állok kapcsolatba a zalaegerszegivel e-mailozok egyenlöre képeket kértek a vasról elküldtem egyenlöre nincs reakció a második kerekedés Győr itt pedig külföldön tartozkodik a shéf akivel alkúdoznom kell majd!én a mutkori levelembe is jeleztem,hogy egy jó beszámitás,vagy nagyon jó kedvezményes vásárláskor nem gond a kilóméter persze reálissan nézve 200-250 km max
MotyoPityu!
Az hülyeség, hogy csak új motorra lehet cascot kötni! Pont azt ajánlom, hogy ne köss új motorra hanem csak mikor kihoztad a szalonból.
Hy!
Menjetek fel a www.spare.suzuki.hu -ra!Olyan kiegészítők vannak, hogy húh! Voltam Suzuki szalonban, és küldenék 4-5 képet!
Sziasztok!
Tudok egy 1500 km-t futott Shark karbon hangolható csöveket a GSR-hez 130 000 Ft-ért az új ára 180 000 volt.
Tesztmotoron volt fent nálunk. Volt szerencsém összehasonlítani a gyárival, ég és föld. Ezzel sokkal jobban megy.....
GSR service manualt keresek!