Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

érdekesség
hol láttad annyiért?
persze nekem jó volna akciós is ! 15-ért
olyan 20-30 körül
Mennyibe kerül?
nekem meg tudod hogy mi kéne !? meg mondom ! gsr tankbőr , az kéne de nagyon ám !
Ezzz kell nékem
itt van tessék !
Látod ebben segíthetnél! Nincs téli gumim, csak az a kiegészítő durva gumis-vásznas csík, amit hólánc helyet lehet felszerelni
Hy!
halli-hó , lassan az is lesz !? feltettétek már a téligumikat a gsr-re ?
Hali mindenki !
Ja, még ez (is) a téma, szerintem igen érzékeny terület témája
ááá megvagyunk így moci nélkül, amúgy is rossz az időőő meg minden
Szevasztok!
Még mindig ez a téma?Nekem beszámolták a robógómat 300.000hufba,kaptam 100,000ért választott motyót a motorhoz,átírták a nevemre és 15.000et kellett csak otthagynom és gurultam ki a az ország első GSRjével a szalonból!Ez a Nívónál volt!
Hogy smint mindenki?
Nem értem miért sztároljátok ennyire a Pardi-t, szerintem kurva szar feltételeik vannak. Amikor én vettem a GSR-t, végigjártam és telefonáltam Pestet, meg Nyíregyházát. Szinte az összes helyen 10%-al lehetett kihozni a motort kezes nélkül. Általában olyan 130ezret engedtek volna az árból, vagy 150-ért bármit választhatok. A Pardinál nevetségesen még 10% mellé kezest kérnek, 20%-tól kezes mentes.
Amikor meg akartam végre venni a GSR-t, úgy volt hogy Nyíregyen veszem mert ott 160 ezret engedtek az árból, plusz még ajándék is lett volna.
Mondom bemegyek még a hollóshoz, megnézem milyen ajánlatot tesz. 100 rugóból el lehetett hozni a motort, névre írva, forgalomba helyezve. így kb 160ezer kedvezménnyel kaptam meg a motort, de ami a többitől megkülömbözteti, hogy nem 10%-ot, azaz 190-et kellett beletennem, hanem csak 100-at.
Ja és azt még ne is említsem hogy a hollósnál volt a legjobb THM.
Wazze írtam, hogy van a közelembe egy kereskedés
Remélem kato28 is kedvező feltételeket láthat és velünk tart!
Szerintem a csütök talán nekem is jó egy találkozóhoz.
sírus, hogy állsz a kutyuli projekttel?
szombat-vasárnapra 13-14 C.fok-kot jósolnak . eső nélkül
hivhat a haver ha érdekli a kutyulim , itt van a lekért " papir " már a kezemben ! sajna nem jegyeztem meg a tel.számát
te a Blackről beszélsz? Nem is Pesten vetted a motorod.
Szeva!

Remélem a hétvégére meggyógyul a kutyulim és ha jó az időő?!
benne vagyok ! egy jó kis mecsek túra !?