Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem is ismerkedünk,csak a a lehtséges kapcsolatok határait feszegetjük
Köszi sipiapa egyenlöre györ-m-s-megyébe nézegetek de lehet élek a segitségedel nálam a Yamaha Fz6n volt a vetélytárs de már csak gsr
sálira=sámlira? vagy Sárira
kykee nem ismerkedő forum,, Az a GOLDEN GATE oldal
Halli hóó. Nézd meg az én fehéremet... CÉÉÉÉP!

Hollósnál van kapcsolat. A vásárlásban segítek ha kell...
Képed ha van róla, úgy meg tudom mondani,hogy ismerem
van egy barátom Ö is b.almádi Igaz már kb 8-9 éve itt él M.óváron Kovács András pincér?
kykee énakarok érte adni 3000.- et. Ha alám igérsz, sálira állok és megcsaplak
Amúgy meg én 3 hónapot töltöttem a válogatással. Máááá hülyének néztek annyit jártam vissza a kerekedőkhöz.
A Kawa,,,ER N 6 kiesett mert halottam rólla 1-2-3 rossz dolgot.
A Hornet meg djága,,,,és utánna ia djága a service.
Én beszámítom a ketyerédeT!
Tyúú ha. Meg kell kérdezni. De ha komoly a szándék a tulajt ismerem. Elvihetlek személyesen.
a srácok is nagyon rendesek. És mondom a fehér,mint az enyém képen megnézhető,,,,, jó áron van.
tuti 1000
Avell!
Mááá kimostam és még is így duruzsol! De a többiek ezért szeretnek,már aki szeret
motorbeszámitás is szoba jöhet a Hollosnál az nem tudod?
Mosdjad ki a szájadot !


Szííyó !
Csak rajta ! Nemmm bánod meg
Kiiiiibassszzzooooottt jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
Helló mindenkinek,,,,,
MÍG EGYBENNN VAGYOK !

No tehát kedves leendő mocivásárlók. Én nemrég vettema drágát. Próba nélkül, előélet nélkül...amúgy csupasz seggre
Vagyis ez az első motorom.
Hollósnál 99.000.- befizetés. Rendszám 34.000.- Részletek: SANTANDER havi 25.800kb.
Fehér mocinál alapra ajándék 1 utángyártott fejidom, És két oldal doboz. De a dobozok helyett kérhetsz mást is.

Hú de sokat írtam,,,
Azért ésszel!
Szia tutis láttm a képeid közt egy GSR-t milyen a vas ?ilyenre szeretném cserélni az én vasamat!
Szerintem a Pardi egy kalap szar. 10% kezes, 20% kezes nélkül.
Hollósnál viszont 100ezret becsengetsz, és máris viheted a motort forgalomba helyezve. névre írva.
Szia Gino.le szeretném cserélni a640-es ktm Lc4-es supermotromat egy gsr600-ra sokáig vaciláltam a gsr600 vagy a yamaha Fz6 n de ahogy olvasgattam e leveleidet egyre jobban hajlok a gsr felé!kiváncsi lennék a kényelmes utazo sebeségére a gépnek ,a menetszél miatt kérdezem?elöre is köszönöm a válaszodat!
Mindenképpen érdemes szétnézni!Szerintem Gino az aki a legtöbbet tud neked ebben segiteni(ő nagyon alaposan végigzongorázta a vételt)!
Én nem hiszem ,h alkalmas lennék a korrepetálásra,nekem is van még hova fejlődni!
A vétel nem csak rajtam múlik. Ha lesz gép majd átjárok korrepetálásra . Szerintetek érdemes mászkálni vagy a feltetelek között nincsen jelentős eltérés.Erre is mondhatnátok ötleteket! Megpróbálom kihasználni a szezonvégi motorvásárlást. Meddig lehet elmenni? A Pardinál jól hangzik a
- 250.000 de a többi már nem annyira.
Anno amikor nézelődtem először én is az er-6-ost nézegettem !De a kérdés abban a pillanatban eldőlt amikor megláttam a GSr-t!
Nekem előtte nem volt motoros múltam,de nem éreztem soha azt,h túl sok lenne!Igaz,h soha nem is feszegettem a határokatNagyon sokat köszönhetek a SRÁCOKNAK itt a fórumon mindenféle szempontból!Sok tanáccsal láttak el,mutattak +!
Remélem jól fog(tok)sz dönteni és csatlakoz(tok)ol ehez a remek társasághoz!