Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem figyúltál! Navigáló berendezés=kormány
100 ról beszélek. Ja még nem jött szóba?!
A Benkő az a faterom barátja!
az illen dolgok távol álnak tőllem mint, hogy meg üsselek. Rugok !
Ratyimotors?van már ilyen is?
SIPI Benkőnél jobb a törlesztő 5000-rel ha 120 hóról beszélünk. Ü.hely 30.000
Az enyémet megvehetitek mind a 3an!
Nekem is kő ingyé navigáló térkép!
Nem tudsz annyira hogy megsértődjek
Ird a KTM tipusát évjáratát km, stb. csütörtökön rákérdezek: A Fery fiú eltünt? Reagálhatna!
MOTO és PITYU

Megkérdezem, hogy nézne ki a dolog ha 3 mocit elvinnének 1 szerre. Nem hiszem hogy tiltakoznának!
Minjáá indulok!Csak a lányomat most vittem haza az anyjáhoo!
Odaadom én neked tesókám azt a a navigáló berendezést ingyééé!Majd átviszem a Lalihoo!Okáj?
Köszi megvannak. És te, hogy haladsz ? Osztályban vagy már ?
Én is itt vettem!Szerintem jókat ajánlottak!Ha többen odamentek lehet,h jobban meghúzzák ők is a "cerkát"!
Érdekel az ugy pajti de nekem be kell sütni egy Ktm-et
HI. Sipiapi megnyugtattál, de én arra gondoltam, ha 2-3 ember venne motort egy helyen, akkor jobb
kedvezményt lehet elérni. Szerintem Fery , én és a győri srác összeállhatna. Én vállalom azt, hogy a Benkőnél rákérdezek az értékesítési srácra. A tanítványom volt. A haver és a fia 2 motort vett náluk
egy gsr-t és egy drz 400-t. Nyomták nekik a kedvezményeket. Szerintetek. Kykee felejtsem el a kávédarálot? Az évvégi hajrá minden kereskedőnél számít. A Benkőnél a10% beugró felét elengednék
A hitel pedig jó THM-es.
És mi van a lovakkal?

Má angol nyeregben veretem!
figyu má tesó!Mi van a régi kormányoddal?
Ha esetleg elfekvőben van nem adnád nekem cigánkőccsönbe,amíg szerválok másikot?
Na ná!
ütlek vaze! ütlek !
Nem mentél a bulira?
Sajnos képem az nincs ha az segitség a windnek volt a sogora de szerinten biztos ismered zsivány gyerek amugy kapuskodik a f.pályán!?
Mizu neked részesedésed van?
Jendben, cak kéjdeztem,mejt olyan fujca volt a válszod!Meg miért kéne sámli?Szerintem nem vagy nálam alacsonyabb!Üss bammeg üss
Ne buktassleee! Nincs itthon a logopédusom