Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De szépen fejezted ki magad..... lehetőség.

Nekem azért nincs fent, mert nincs annyi pénzem most egy olyanra.
a rendőr elől lelépésre: megnézném, hogy az új FJR-ek elől lelépsz-e.....na meg kell a balhé?
A sebességkorlátokat emlékezetem szerint TE tartod inkább be.....
mintha neked sem lenne fent. Rosszul emlékszem?
Amúgy tőlem fent lehet,másén,csak nekem, miután lehetőség nyílt rá nem az ment fel.
De van!

De szabályosak vagyunk....
Biztos betartod halálpontosan az 50/90/130-at is!
Nem védekezés, de nincs. De kinek mi tetszik. Ettől függetlenül Ha nincs E betű nincs felrakás. Nálam. Merthogy szeretnék vele külfődre menni.....
Van!

Nem kell védekezni, mert neked yoshimura van fent!
Nem mindenki van tele annyira.
Nincs
És megjegyzem halkan, E betű nélkül kiverik alólad Ausztriában, és nemsokára itthon is.
Tetszett a rendörös válaszod Gino!igazad van ök nem gyártanak,amugy az én véleményem annyit megér egy szép hang,hogy lelépjünk elölük9.gif" align="absmiddle">
Mindegyik hangos ha nincs benne
Pedig csak távolról hallhatják......
Mire észbe kapnak, a GSR már távol van.
De biztos dijazák ha meghallgathatják közelről
Ők nem gyártanak kipufogót!
és a yard + kpm ?
És mit kér "öcsi "egy ilyen mutatványért kb?
Öcsi tuning márka!
Egyedi gyártású, de van olyan, mint a yoshi 200e -ért!
nem tudod milyen márka vagy sufni tuningos,nekem is kell rá majd mindenkép az mostani vasamnak is imádom a hangját akropovics egész rendszer csak az fog kurván hiányozni!?
Élesbe álllllaaaaaat!
Kykee milyen auspuffod van fen néztem pár videodat gépen keresztül is jó gondolom élesbe..........
sziasztok Ricárdo milyen kereskedés a Györi Real te,hogy-hogy nem ott vetted a vasadat?Fürer nagyon dicséri 5-6 motrát is ott vette a jövö hónapba hozza el az ujjabb "szépségét"Bandit1250
Szega!
Léptem szunyálni BB
Ő Ő Ő valóben elvesztette a fejét, de csupán csak azért, mert még mindig nem kapott határozatot a sérült kutyulijáról
Most akkor a spanod fej nélkül van?
Jaj de butus vagy ez a gép pályázásra van hangolva, nem kell tükör rá. Az eleje meg azért van mélyebben mert ABS-es

Fogtam a dekopirt (a spanom meg a fejét) és levágtam, slusz
Gyorsulásra van rajzolva! Nem kell tükör, eleje lespaniferezve.