Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz(tok)!

A Gáborékkal vigyázz, voltam Náluk többször is személyesen, a kedvezmény és az ajándék az mind jó, de a hitelen többszörösen visszaszedik.
Úgy kell csinálni, ahogy Gino mondta, mindenkinek email és az ajánlatot a másik orra alá dugni és pofátlannak lenni.
...de nem tudok stopiezni ábéesszel,nem red?
van, 200 ropi önrésszel.
Sipiapi, ahhoz, hogy jobban motorozz ki egy GSR-t ABS nélkül, biztonságosan nem kezdőként kell ráülni, hanem nagy tapasztalattal kell rendelkezni. Én mint a legtöbb kezdő hajlamos voltam rámarkolni a fékre anno. Az ABS ezt kilövi. Nem fog csak a legvégén, amikor a kerék blokkolna. És mint mondtam: vízen pótolhatatlan. Mentem már vele jégesőben. Nem veszed észre az ABS-t csak amikor már blokkolnál a sima fékkel, annak pedig nagyrészt taknyolás a vége.
Az elektromos ablak után!
Még a pótkerék elött......
Ha már én adom a 3 misit akkor több a mocizás is!nem fele-fele
Na ebből sem lesz közös motor
Nem gyenge az üzletpolitikád!Olyan fletós!Jó rendben!De télre kigurulok vele a nagy Malagára! De ott aztán örök nyár van!
dobjuk össze az árát, felesbe motorozzunk. Tied a tél, enyém a nyár
Adom a 2-őt, tied a 3 misi
Motorra ábéesz?Ez akkora hülyesgág,hogy komolyan leköpném azt aki kitalálta!
légkondi mikor lesz?
Nívo & J.F.Fnél!Szombaton megtekínthető
hol, hol?
Bammeg, 3 millió 2 a B-King!
Ja. Várom a tasztalatokat motorra
Kocsiból tudom mit lehet kihozni, bár ez is nagyon típusfüggő!
Hoppá ! Engem lebeszéltek,,,Több a sima motor. Meg ne felejtsük el, száraz úton viszont szopat az ÁBS
Gondolj a kocsira mikor blokkol. Az istenért nem áll meg. De a másik oldalnak is igaza van, jó dolog.
De bizonyított tény,hogy az ÁBS 30% hoszabb távon áll meg esőben, illetve csúszós úton.
Míg jó vezetés technikával,érzékkel meg tudsz állni. Ráadásul több a hiba lehetőség a motoron is. De erről már a tapasztalbakkal komunikálj. Mondom!: Ez az én privát véleményem.
Sipi
Cascód van?
hoppá!
nekem ABS-es van. Semmi gondom vele, nem is érzem, hogy van. DE esőben, macskakövön, hidegben rengeteget jelent.
Az ABS árban 100 ropival többmint a sima, és ha belegondolsz, ez az önrészed fele.
Na ezé kérdezek nehezen tudtam elképzelni mit hoz ki a két kerékre az ABS
Akkor inkább pálinkás jóóóóóó regggelt
JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ Regggelt

Ha elfogadsz 1 jó tanácsot. Ne foglalkozz ABS el. Motoron nem az igazi. Ezt javasolták.
Jó napot mindenkinek!

Van valakinek tapasztalata az ABS-el szeret géppel kapcsolatban?
(tudom mi az ABS, csak így mocin nincs fogalmam mit ad és hogyan!?)
Jó éjt!
na jóccakát.
átnézem az oldalt. Ha igazak az árak, akkor veszek egy Alpinstars kestyűt....
ja, látom. Így van aminek tényleg jók az árai. A Shoeik így is egy-két évvel ezelőtti modellek, de az anyaga miatt nem öregszik.