Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép napot all!

Látom megy a kutatás!Hajrá skaccok,hátha még idén tudnánk 1-et csapatni!
Akkor már 3-tól , mert én is náluk szerettem volna megvenni , de " meggyőztek " az ellenkezőjéről a stilusukkal . Semmi rugalmasság ! / nulla tolerancia / szabadon : Gergényi Péter-től
MotoPityu nálun M.óváron van Suzuki kereskedés itt 100-150 eft-ot simán lehet alkudni csak nekem viszont nem számolta be a motrot ha gondolod megadom az elérhetöségüket hátha megér egy telefont vagy egy emailt Monster-motor.hu Tel.:0696/214-453
sziasztok GSResek bocs melozok azért nem jelenkeztem Gino köszi a válaszodat a plexik nekem se jön be azért kérdeztem a menet szelet igaz a KTM-en sincs semmi,mégis megyek 170-net utazoba!MotoPityu az elérhetőségem KATO28@vipmail.hu a lakhelyem Mosonmagyaróvár(nyugat ausztria határ) kicsit Pestöl távolabb de ha egy jó árat ezzel elérünk nem gond olvastam hogy három tipus van belöle röviden mik a kölömbségek? köszi!
Olvasd már vissza, én ezt nem mondtam!
Te használtad ezt a szót!
Én csak azt mondtam, hogy nem válaszoltak és lúzerek..... azaz vesztesek, mert lehet 2 motor eladásától estek el!
szóval, ha neked nem válaszol valaki az pancser
Pedig az volt.... (aki válaszolt, azok nem voltak azok)
A Blackhez érdemes bemenni. Nekem 200 ropit engedtek el.......mondjuk ismerősön keresztül. A hollósnál még az üzembehelyezést sem akrták....
A Black nem pancser, csak meg kell emelni a segged
A Hollós, Harmati, Black, King-Road.... ezek nem is válaszoltak az e-mailemre! Lúzerek.....
Lehet, hogy két motor eladást buktak, de ha ennyi fáradságot nem vettek...
A 3. esetleges vásárló Kato28 Valami elérhetőséget feldobhatna. Ha jól értem neki van a KTM
Rákérdezek. Csütörtökön megpróbálok eljutni a Benkőhőz és a Pardihoz. Fery a Te körzetedben van kereskedés? Összefuthatnánk. Az a baj , h rengeteg a meló. Gino a Hollós milyen
nekem a nagy van fent. De nem baj ha nem egyezik az ízlésünk, legalább különbözőek a kutyulik.
Helló mindenkinek !

Nem oly rossz az a kis plexi, habár tudom Gino neked nem tetszik
én 3 milla alatt várom. A Suzuki mindig híres volt arról, hogy alámegy a többiek árainak.
mt-t minden veri.....
Simán 3M felett lesz...... (új busa blokkal.....)
Messze veri az MT-01 -et és azt is 3.2 körül adták!
ez a kisplexi érdekes dolog. Nem is csak a menetszél, mondjuk az én 194 cm-el....hanem az is, hogy jóval kevesebb bogarat lapok, na és mondjuk 230-nál van hová bújni.....nekem a kényelmes utazó olyan 140-160 a felett élménymotor.
Már akkor is zubog bennem az adrenalin, ha csak munkába megyek vele
az nem is volna rossz érte
Még a nyár végi találgatás egy kerskedőtől 2,4-2,6
" sokan elcsúfitják kis plexivel a motor elejét " / mások pedig az oldalát ...
a B.king ára már sejthető ?
Persze kérdezz utána. Melyiket nézted A, S, SA?
Nekem nagyon közel van a Benkő Még augusztusban érdeklődtem az értékesítő fiúnál , nagyon rendes volt!
A harmadik sráccal mi van?
Na jó reggelt mindenkinek. Ginonak köszönöm mailt, Fery a tied is megjött. Nagy levegőt kellene venni
és mégegy kört futni, hogy mit tudunk kipaszirozni a kereskedésekbők. A nyári események ledöbbentettek , őszintén sajnálom. Ha jól látom ketten gondolkoztok motorvételen. Hol laktok?
Rákérdezzek a 2 kereskedésben, h 2-3 moci vásárlás esetén mi a helyzet. Az még nem jelent elkötelezet
séget. Ez nem erről szól?
Igen ! Valóban nem volt még soha motorom. És nem is motoroztam,,kivéve 1-2 km-t robogón. Kb. 23 évre szétosztva. Most 1780 km van bennünk
Hy MotoPityu!

Vagyok még itt kicsit (mail ment)
Az ötlet jó és remélem döntésképes ($) leszek, ha máskor nem is, de tavaaasszal...