Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na akkó télleg jóó lesz, ha a MotoPityuval együtt kufárkodunk mee abban sem vagyok jeles.
Azért adtál jó ötletet. Köcce
Jéé már holnap van! Na megyek párnát lapítani!
üdv
Sok kereskedő van a piacon, pofátlannak kell lenni és alkudni, minél több kedvezményt, ajándékot "kiénekelni".
Akár egyik helyen elmondani, hogy hol mennyivel jobb az ajánlat és ő ez alá tud-e menni...stb.
Mint a piacon!

(én az ország összes Suzuki kereskedését "megvesenyeztettem" e-mailben, hogy melyik mit ajánl....
a fele nem is válaszolt.... aztán sorra estek ki és a végén mindig lesz egy "legjobb" )
Hi!
Syrus6 hozzád irányította MotoPityut (aki engem is keres ) motor vásárlás ügyben.
Nagyon körbejártad e témát megoszanád velünk.
Mire figyeljün/kérdezzünk?
Meddig lehet és hogyan elmenni az "alkuban"
A szalon sem mindegy melyikben veszi az ember., gondolom én.
És bármi más tapasztalat ez irányban jól jönne nekünk.
Szia!
Jól döntesz!
A kényelmes utazósebesség emberenként változó.
A kényelmes fajta már 100-nál elbújna plexi ill. idom mögé és sír már 110-nél naked motoron.
Nekem nagyon élményt ad, hogy érzem a menetszelet a testemen. Mondjuk engem nem zavar, én 180-190 körül kezdek érezni valami ellenhatást.....
A 130-140-es utazósebesség szinte szél nélkül tartható. Én még itt szinte nem is érzem a menetszelet.
Egy kicsit függ a magasságtól is. Bár amiket én írok saját tapasztalatról, az 185 cm-es magasságról szól.
Nagyon kényelmes motor, könnyen kezelhető! Városi, alacsony sebességű motorozásra egyaránt alkalmas, de ha megmutatja a méregfogát, akkor rándulnak az arcizmok!
Nem aggódj a menetszél miatt! (sokan elcsúfitják kis plexivel a motor elejét, szerintem vétek rátenni bármit is, mert így szép ahogy van..... és ugye nem 180 küröl jár az ember állandóan) Bár könnyedén és hamar ott van....
Mielőtt megfagynék én is, előtte dobok három gombócos JACK DANIEL"S -t az egészségetekre géeserhatszázasok!

És ne feledjétek: jobb ma egy nő, mint holnap kettő rossz!
Na mivan megfagytatok?
Elhiszem, hogy sajnálod a gépet, de az ember nem pótolható és ha már megtörtént, azt kívánom, hogy ennél nagyobb bajod ne legyen!
Szerintem egyikünknek sem! AMEN!
Hé Mindenki!

Fogadjunk ott puposkodtok a tévé előtt és nézitek, hogyan verik szét a várost!
Direkt nem nézem, NEM idegesítem magam.

GSR szép motor, jó motor...
szétment a térdem, eltört az ujjam, azóta is görbe. 8 nap gipsz, a térdem még most is fájdogál, de legjobban a motort sajnálom.
Okké most már tudok olvasni, eddig csak néztem ki a fejemből. Látom a képaláírásokat mostmár
De nem lett semmi bajod, ugye?
nem kell annyira félni a kutyustól, annyira nem durva....nekem 80-as volt előtte a legnagyobb
Helló!
sipiapi: menny kilómétert csavartál bele eddig? Tényleg minden motoros előélet nélkül ugrottál neki?
már ezüst van, a feketémet kiütötték alólam
Szééép a fekete lovad!
Csorog a nyálam, remélem én is beállítok egyet magamnak (majd) az istállóba!
Hy.
Hi MotoPityu!

Vagyok, mail ment!
Most itt leszek még kb 1órát.
Nem az a P4
láttam...a srác szépen odaveri a golyóit
marci barátom...
Szemesnek áll a világ!
Ne legyél szemtelen!