Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A fehérrel két bajom is volt.
Az egyik személyes indíttatású.
Annak idején havi 4-5 fehér-arany színű bársarkot adtunk el a helyi illetőségű kissebbség tagjainak.Mondván ha egyiknek van a másiknak is kell.Mindet én szereltem össze nekik.Ezé há picit hányok a kombinációtól.
A másik baj hogy mostanában a fehér nagyon népszokássá vált motors szinten.Gyakorlatilag szarásig mindenki fehérezik.

Ez a narancs meg már évek óta baxxa a csőröm képekről.
Fehérben jobban tetszett, de az összhatás nem rossz, minőségi munkának tűnik. Ez a narancs szín nekem nem jön át ezen a gépen (de szerencsére nem nekem kell nézni minden nap) KTM-re való a narancs.. esetleg Kawára (meg persze melós pickupra és furgonra)
Sok sikert a motorhoz! Ezzel már lehet tempósan túrázni
..ha a Red Baronnál szervizeltették...ráfizetéses lehetett a fenntartása:)
Fent van a teljes kaland már.

Na ez jó kérdés. rhinoelit keresd a fazék topicban, övé a honlap és ő a fejlesztő is. Biztos tud válaszolni a kérdésedre. Ha pedig van építő jellegű ötleted nyugodtan írd meg neki a motologos emailcímre.. jó pár dolog már így lett alakítva vagy elérhetővé téve a honlapon.
Hm, megnéztem, reggeltem is. Vagy te ott olyasvalaki, aki válaszolni tud kérdésekre? Konkrétan most az érdekel, hogy ha elcsesztem a dátumot egy tankbejegyzésnél, hogyan tudom szerkeszteni

(Nem is tudtam, hogy ennyi rész van már fent az aprópénzes kalandodból...)
Jó választás! Élmény lesz vele csatangolni!

Olvastam a blogod, tetszik. Nincs kedved a motologon írni? Nézz be, biztos tetszeni fog.
Sorban:
-Titok, nem írom ide a fórumra, de olcsón.
-2004-es, 32e van benne, Red Baron-nál szervizelt, szervizkönyves
-Nagyon tetszik. Főleg a másik után, az egész más stílus. Bár azt is szeretem.
Mennyiérvettedmennyivanbennehogytetszik?
Köszönöm nektek, remélem jó lesz!
Olcsó benzint, széles utat!
Rendben, ha Tby-al nem jön össze az üzlet, akkor a tiéd lesz.
Gratula, és üdv itt !
Szombaton én is motoroztam, ugyanis vettem egy motort
Thx
Gondolkozom rajta én is...
Azt is fűzzük hozzá, hogy télen nincs fűtésetek a műhelyben, ezért az alap üzemi hőmérsékleted olyan 10-15 fok körül van
Jegesmedve vagy bazeg, nem egy Pandamaci, mint én
Reggel azért nem ártott a melegítőgatyó meg a 2 pulóver a szokott kordura alá. Meg a fűtött kesztyű. Jó friss -4 fok volt.
Na....talaltam egy fenyezot.. 20-ba megcsinalja a 3elemet...most mar csak az a baj..hogy a hatso idomokat osszekoto elem nem kerult vissza az elozo fenyezotol....
Törökbálint.De Pécelen meg tudod nézni a referenciát,ott van a motorom:))
Szia! Attól függ h merre van az a fényező...
Ehhe....Kedden 4-re mentem a fényező haveromhoz 2 doboznyi cuccal,igaz, lakkozásra.Fél9-re otthon voltam a lelakkozott motyóval Nagyon szépen dolgoznak.Érdekel?
Olyan időben mint a mai,elég egy hosszúujjú póló a kabátom alá.Fingom sincs milyen gyártmány,de piszok meleg.A gatyómban is elég a téli bélés,sosem öltöztem alá.Mondjuk én alapból Michelin baba vagyok Van szigetelés
Hát valahogy most nem lettem boldogabb

Azért idomok nélkül is megy az a motor, az ne tartson vissza.
Sőt, szerintem én Kakucsolni is csak idomok nélkül mennék el.
Hát nem éppen ataa...mert novembertől ezidáig a Fényezőnél voltak az elemek...amiket ma nagy nehezen visszakaptam...de még kész sincs...szal most keresek egy másik fényezőt...most a moci idomok meg nincsenek a gépen...plusz amit hegesztett hátsó idomot..az ugyan ugy elrepedt...igazabol ez a fel ev semmire se volt jó....